Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zaj Péter & a "média"...

Márki-Zaj Péter & a "média" megint hazudott?

Figyelt kérdés

Néztem Pörzse Sándort a szabadfogásban, amint elmondja a balliberális média által lehozott csósztatást, miszerint MZP-t a külügyminisztérium hívta meg. Mint kiderült a műsorban semmi köze sem volt az útjának a külögyminisztériumhoz. Még a weboldalukon sem írtak róla. Utánanéztem és valakivel meghivíatta magát, pont az Orbáni látogatással egyidőben, mintha MZP valami fontos ember lenne


Egyetlen politikussal sem tudott lefényképezkedni. Kiderült, hogy csak pogácsázott egy teremben valakivel. Az meg nevetséges, hogy pont őtőle kérdeztek volna Orbánnal kapcsolatban, hogy mennyire szavahihető, amikor elég csak az újságcikkeinek a címét a neten elolvasni. Orbánt lámpavasra lógatná fel, elmondása szerint és mindíg köpköd róla. Most egy ilyen embertől biztosan nem kérdezik meg, hogy mennyire lehet a miniszterelnökét komolyan venni


- - -


Az a baj, hogy megint hazudott a teljes függetlennek hazudott ellenzéki média, ATV-vel az élen. Teljesen evidens dolgokban. Mindenki által ellenőrizhető tényekben teljesen mást állítottak. Mennyire lehet MZP-t vagy a médiát ezek után hitelesnek, függetlennek beállítani?


2019. máj. 15. 17:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
Én csak azt nem értem, hogyha annyira hazudik az ellenzéki média, akkor a kormánypártiak miért olvassák?
2019. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

11.

Én pl szórakozásból.

Kedvencem a Bolgár rádió!

2019. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Elképzelni se tudom, hogy 2 magyar kisváros teljesen és félig bukott polgármestere mit remél attól, hogy posztol magukról egy fényképet az USA külügyminisztériumának folyosójáról, miközben szemlátomást a kutya se kíváncsi rájuk."


No ez bő két sor, lássuk, hány "tévedés" van benne:


1. Kész nem volt polgármester soha.

2. Egyikük sem bukott meg, félig sem.

3. Honnan az infó, hogy senki sem kíváncsi rájuk?

4. Mondjuk sem Veszprém, sem Hmvásárhely nem kisváros - de ez már csak apróság.

5. Egyértelműen mint a MMM vezetőit hívták meg.

6. A posztolástól nem remélnek semmit. - Talán annyit, hogy ti sem hazudjátok azt, hogy ott sem voltak. (és ez bejött, tényleg nem hazudjátok azt)

2019. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
35%

1. Igazad van, tévedtem. Mentségemül szóljon, hogy jelentéktelen figuráról beszélünk, aki a ballib média is lehet üdvöskéje lett egy megnyert időközi választás után.

2. De, Kész tavaly áprilisban lett teljesen kész, a Habsburg-imitátor idén ősszel lesz.

3. Látsz valakit, aki egy szaros szelfi kedvéért hajlandó lett volna melléjük lépni?

4. USA mértékkel nagyon az mindkettő.

5. Nem tudom, mi az az MMM. Bizom benne, hogy az usákok tudják.

6. Akkor végeredményben volt értelme lejàratni magukat?

2019. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

6. Nem járatták le magunk, hiába próbálod ezt nyomatni.

5. Ha nem tudod, mi az a MMM, akkor a róluk szóló híreket sem igazán olvastad végig, és nem vagy túlságosan tájékozott a mai politikában.


[link]

2019. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egy bukott politikusok által életre hívott kérészéletű mozgalom ismetete nem része az általános műveltségnek.

És de, roppant szánalmas a két pojáca magányosan, Washingtonban.

2019. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

[link]

Nos.... József Attila után szabadon:

Hazudni pontosan és szépen....

2019. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17

Köszi, ez szuper volt.

Nem is tudom miért de valahogy a hazug ember meg a sánta kutya jutottak eszembe....:)

Mindig meg tudnak lepni, hogy nem, ez mégsem a legalja volt, még legközelebb is képesek nagyobb baromságot csinálni.

2019. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18.

És képzeld!!!! A "hiteles" és balog média ezt elhallgatja...

Pedig.... A reményhal még mindig él! Ez a jószág olyan, mint a bebalzsamozott Lenin! "Élt, él, élni fog!".... Ezért is balzsamozták be és nem tették a végleges helyére! A remény miatt! Hátha jön egy kommunista-ateista Jézus és a lázári receptet bevetik: "kellj fel és járj!...."

2019. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Marczy:

A mószerolásról ennyit, az a gazdád szokása:

[link]

2019. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!