Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon az MSZP vagy a Jobbik...

Vajon az MSZP vagy a Jobbik érhet el nagyobb támogatást az EP választáson?

Figyelt kérdés

2019. máj. 16. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Az MSZP. A Jobbik most fog először koppanni az "arculatváltás" után...
2019. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Jobbik. Az MSZP halott, van Újhelyi meg Botka a többi kuka a pártból...
2019. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Az mszp-nek 10% kell. És rezeg a léc....
2019. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én örülnék ha az MSZP lenyomná a Jobbikot

21/F

2019. máj. 16. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Jobbik. Szerintem az MSZP-t a DK is lenyomhatja
2019. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak a pár hét eseményeit nezzük.

Az mszp nel volt a patkanyozós téma.

A jobbik viszont leleplezte a fidesz ukran népesség cserés erőfeszítéseit és ukrán migráns szállós bizniszét amit nagyon csöndben próbált tartani a fidesz.

Ezek alapjan a jobbik előrébb fog végezni mert sokakat fog érinteni hogy a kerületét lakóhelyét faluját tele vágták vagy te fogják vágni ukránokkal. Es persze sokak állása is megszűnhet majd e miatt.

2019. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Remélem, hogy az MSZP. A Jobbik annyi embert átvert és gerinc nélkül elvette a hitüket, hogy megérdemlik, hogy porba hulljanak és örökre eltűnjenek a történelem süllyesztőjében.
2019. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

A Jobbik és az MSZP is óriási apátiában szenved. Ezek az ukrános sztorik teljesen nyílt titkok már régóta, de igazából nincs kiktől elvegyék a melót, mert csak olyat kapnak amire már rég nincs magyar munkaerő. Soha nem rúgtak ki senkit amiatt mert ukránnak kellett a hely. Logikusan gondolható hogy nem véletlen hozták őket a munkáltatók ide....

A Jobbik Vona óta azt se tudja merre menjen. Olyan mint amikor a hajót a kapitány elhagyja és a legénység nem tudja magától kormányozni a szerkezetet. Ezért csak sodródnak az árral.

Az MSZP a patkányozó szöveggel jól elvehették a semleges szavazók kedvét hogy őket támogassák esetleg.


A legnagyobb félelmük az lehet hogy kevesen mennek majd el szavazni a 2 párt táborából, "mindegy" "nemszámít" alapon.


(NEM VAGYOK DK-S ELŐRE MONDOM)


Szerintem a DK. esélyes a 2. helyre, mert nem kicsi kampányt szerveztek, önálló programot hirdettek, és sok helyen jártak. Még ha sok szavazót nem is szerezhettek, de a részvétel a szavazásra magas lehet, emiatt megszoríthatja a fenti 2 pártot.

Szerintem kb. azonos lesz a 3 pártra leadott szavazatok száma.



Egyébként csak 5% kell az MSZP-nek, ez nem az országgyűlési szavazás, itt lehetsz bármennyi párttal együtt akkor is 5% kell.

2019. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Ezt csak saccolni lehet, annyi biztos, hogy mindkettő a béka segge alatt van. De szerintem mindkettő "bűnhődni fog" az utóbbi (le)szerepléséért.
2019. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

Egyébként nem csodálnám, ha a szocik rávernének a jobbikra. Ugye eléggé primitív társulat az mszp, de még mindig van egy bizonyos réteg akiknek ez jön be, így van egy bizonyos %-nyi rajongójuk. De a jobbik ezt a köpönyegforgatós, néhai kritizáltaikkal való összeborulás után a szavazóik nagy hányadát elbukták. A %-ok majd többet mutatnak, de szerintem lesz nekik pofára esés.

Nem is fogom tudni sajnálni őket miatta....

2019. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!