Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tervezel elköltözni Magyarorsz...

Tervezel elköltözni Magyarországról?

Figyelt kérdés
Én igen. A tanulmányaim befejezése után.

2018. nov. 26. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha megszavazzák a 400 órányi túlórázást akkor én is lépek innen.
2018. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Én is. Tanulmányaimat nem soká befejezem és le is lépek innét. Itt nincs jövő. Hülyének nézik a magyart, kevés a fizetés és lehet nem soká megemelik a túlórázást. Köszönöm, de én ebből nem kérek. Inkább nyugaton próbálok szerencsét nyelvvizsgával.
2018. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem. En szeretem a hazamat. Es itt vannak barataim, csaladom is. Es en pl talaltam egyetem utam itthon is jo munkat. Igaz nem is büfészakra jartam. Ergo. Minek menjek el? Lehet külföldön magassabak a fizetesek, de az alberletek, lakasok, szolgaltatasok is. Nem jarnek jobban vele.
2018. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Igen, nagyon jó lenne, de sajnos bizonyos okokból nem tehetem meg.
2018. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 SZücsöm ***** válasza:
48%
3. Az a vicc hogy a legtöbb embernek aki el akar innen húzni már csak a második ok a pénz. Itt tart Magyarország.
2018. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen, egyetem befejezése után lépek nagy valószínűséggel Ausztriába vagy Angliába, még nem tudom, de hogy itt nem maradok az biztos. Meguntam már hogy hülyére veszik az embert és az agymosást kell látnom mindenhol és elegem van a magyar mentalitásból. Ha látnám hogy tisztességes kormányzás folyik és látnám a fejlődési szándékot akkor maradnék, mérnöki diplomával itt sem keresnék rosszul. De nem akarom leélni az életemet egy ilyen társadalomban, minél hamarabb lépni akarok innen. Szakképzett munkaerő hiány van külföldön is, tárt karokkal fognak fogadni. Kaptam már pár felhívást is, nagyon jól megleszek kint.
2018. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

#6 vagyok

Barátnőm már külföldön tanul a két nővérével egyetemben. Végzés után megyek ki hozzá. BME-n akit ismerek, legalább 80% mondja hogy biztosan kimegy. Informatikusok, gépész- és villamosmérnökök. Az orvosis ismerőseim közül meg mindenki. Jól fog kinézni ez az ország 10 év múlva...

2018. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, de fizikális oka van.
2018. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Aki lepontozott annak fáj az igazság?
2018. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Túl vagyok rajta, nem bántam meg, így bő 4 év elteltével.
2018. nov. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!