Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek, hogy lehet az,...

Szerintetek, hogy lehet az, hogy elvileg Puzsér Róbert a legnépszerűtlenebb politikus a 30 év alatt?

Figyelt kérdés

Nem is tudom már melyik közvélemény kutató hozta ezt ki.És egyébként is;Mennyire hitelesek szerintetek ezek a közvélemény kutatások.


"Puzsér Róbert most azzal tűnik ki, hogy 13 százalékos népszerűsége a Medián 2010 utáni méréseiben mélypontnak számít: az utóbbi 9 évben nem volt ennyire kevéssé elfogadott, országosan ismert politikus."


Én is sokan mondjuk ,hogy engem sosem kérdeztek meg pl.


Miért népszerűbb kari geri? Ti pl mit szerettek benne? Ha szeretitek? Én mindig azt mondtam,hogy egy politikus annyit ígérjen amit be tud tartani és én is így csinálnám ha politikus lennék. Szerintem Puzsér pont attól hiteles , hogy keveset ígér éppen annyit amit meg tud valósítani. Ezt mindig hangsúlyozza ellentétben Karácsonnyal aki össze-vissza ígérget. pl karácsony gergely új Budapest törvényt ígért. Már hogy tudná meghozni ,hogy ha nem ő van kormányon?


2019. máj. 21. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom pontosan mit takart az a felmérés amit említesz, de a legtöbb népszerűségi felmérésben ott van az is hogy mennyien szeretik, meg az is hogy mennyien mondják rá, hogy pont őt nem szeretik. Vagyis ha gyurcsánynak van egy 100 ezres tábora aki 10-es skálán 12-re értékeli, annyira el van tőle szállva, meg van 5 millió másik, aki viszont ki nem állhatja és ad neki 2-est vagy 3-ast, akkor az ő népszerűsége alacsony lesz. Fordított esetben viszont Orbánnál jóval többen szeretik, mint akik utálják (vagy legyen fele-fele) így neki, vagy más fideszes politikusoknak így olyan közepes lesz az eredménye. Ott vannak utána azok, akiket alig valaki ismer, így a válaszolók vagy kedvelik és jó értéket adnak neki vagy nem ismerik, nem értékelik. Nekik akkor is magas lesz a népszerűségük, ha valójában csak nagyon keveseknek tetszik. Egyszerűen azért mert nincs aki lepontozza, nem ismerik csak akik szeretik.

Puzsérról ellenben nagyon sokan tudnak, de igen kevesen kedvelik. Nagyon megosztó személyiség, nem lehet csak úgy elfogadni vagy ellenni vele. A többség határozottan kedveli vagy nagyon határozottan nem bírja. Így, mivel igen kedvesen kedvelik - ellenben sokan nagyon nem kedvelik, de ismerni a legtöbben ismerik, így pontozzák is, az értéke a népszerűségének lehet nagyon alacsony.

(persze a közvélemény kutatások nem milliókat kérdeznek meg csak százakat, így a vélemények nagyon sokat számítanak ide vagy oda)

2019. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem Puzsér nem politikus.

Még ha az lenne se lenne még egy súlycsoportban sem a Gyurcsánnyal, szóval sem elvileg, sem gyakorlatilag nincs értelme a kérdésnek.

Karácsony egy kisfiú, csak aranyosan mosolyogni tud.

2019. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Még elvileg sem, sőt, még csak nem is politikus. Maximum ügyes ripacs. Ha ő népszerű, akkor ez egy tökéletesen bamba ország, amely bármit és az ellenkezőjét egyszerre hiszi elé s lelkesedik érte.
2019. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy ez egy országos népszerűségi lista, szóval Budapesten lehet többen kedvelik, nem ezt mérték... Neki meg csak az számít majd ősszel.


Amúgy az ismerőseim közül sokan kedvelik, mind pestiek, de senkit sem és engem sem, egy családtagomat sem kérdezték meg soha.

Mondjuk el is utasítanám a válaszadást...


Nem biztos, de szerintem lehet hogy délelőtt hivogatják telefonon az embereket és leginkább a nyugdíjasok veszik fel.

2019. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Vannak hibái, de én is kedvelem meg többen a haverjaim közül. Viszont érdekes módon az összes 30 pluszos nő akit ismerek konkrétan sikítófrászt kap tőle, meg se hallják amit mond, mert csak egy "kiabáló idegbeteg".
2019. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 progizo ***** válasza:
54%

Egyáltalán: ki ez, honnan jött ez a Puzsér?

Annyit tudok róla, hogy valamelyik hírcsatornában volt egy műsora, oszt abban hápogott nagy elánnal. A viselkedése alapján azt sem tudtam eldönteni hirtelen, hogy épelméjű-e.

2019. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

6

Én valami tehetségkutató műsorban láttam először, ahol nem köntörfalazott, elég nyersen kimondta, hogy mit gondol a versenyzők produkcióiról. És nem fogta vissza magát.

Mondjuk, nem is lehetett nem egyetérteni vele, ez az igazság.


Karácsonyra szót se érdemes vesztegetni, gyenge jellem.

2019. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!