Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy többen jönnek vissza, mint mennyien elmennek?

Figyelt kérdés

Ez egy igen nagy pofon az ellenzéknek, de főleg a balliberális médiának, amely azt akarta elhitetni hogy rengetegen mennek el és nem jönne vissza senki Magyarországra.


[link]


[link]



2019. máj. 21. 19:52
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/150 anonim ***** válasza:
95%

#80

Hiába erőlködsz, úgysem fogja fel a kérdező, hogy a valóságtól teljesen elrugaszkodott dolgokat ír.

2019. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/150 A kérdező kommentje:
Nem, mivek a tények engem igazolnak. Illetve a kormány is ezen fáradozik. Eddig egyesek azt is simán letagadták volna hogy fejlődik az ország. De érdekes ha írtam volna egy olyan kérdés t hogy milyen sz@r Magyarország, meg elkezdtem volta sajnáltatni magam hogy milyen sz@r az életem mindenki egyetértett volna velem.
2019. máj. 22. 18:37
 83/150 anonim ***** válasza:
95%
Még mindig nem értem mit akarsz kihozni ebből. Senki se tagadta, hogy fejlődtünk volna, csak az lett a szemedre hányva (többek között, csomó mindenre érdemben nem is reagálsz), hogy szerinted a növekedés hosszútávon lineárisan néz ki, holott ez nem igaz.
2019. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/150 A kérdező kommentje:
Amiket mondtam már többször is, azt nem fogom ugyanúgy még kétszer leírni. Tessék visszanézni ezért is nem reagálok. Azt írtam le ami valószínű, és számos dolog igazol igazol is benne. De nektek ezt szokás szerint nehéz elfogadni. Egy kicsit régebben arról is vitázni akartak velem hogy van e fejlődés egyáltalán.
2019. máj. 22. 18:50
 85/150 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem el, hogy nem egy troll vagy.
2019. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/150 A kérdező kommentje:
Mert nem azt gondolom amit te mondasz! :D
2019. máj. 22. 19:09
 87/150 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit értetlenkedtek, fejlődünk mint állat és le fogjuk nyomni a németeket!


Ha marad a 4%-os GDP növekedés akkor potom 30 év alatt beérjük a németeket, ez sima ügy. Mondjuk az elég ciki, hogy évek óta az eus befizetés/kifizetés mérlege +3-4%, így igazából ha nem lennének az EUs pénzek akkor egy dekát nem növekedne a magyar gazdaság :D

Mondjuk 1%-os növekedéssel is utolérnénk a németeket, ha stagnálnának, csak épp 120 év kellene hozzá xDDDD


Mert tényleg, 3-4% ingyen pénzből elérni egy negyedéves 5%-ot az azért már valami :D

2019. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/150 anonim ***** válasza:
24%
Fejlődünk, de azért nem mi leszünk a következő Japán, Dél-Korea vagy Írország. Talán ez ellen is tenni kellene.
2019. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/150 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, mivek a tények engem igazolnak."


Akkor várom a tényeket, amelyek igazolják, hogy "Fel fognak cserélődni a fejletségi viszonyok."


Sőt először talán definiálhatnád, hogy mit is értesz fejlettségi viszonyon, ha nem annak számít a GDP.

2019. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/150 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem így van, mivel akkor nekünk lenne alacsonyabb a fejlődésünk. Jelenleg viszont ez nem így van és ezt fáj beismernetek. Magyarországon van jelenleg a legnagyobb növekedés, és hogyha ez így folytatódik akkor felfognak cserélődni a fejlettségi viszinyok.
2019. máj. 22. 19:44
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!