Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum és a DK párt...

A Momentum és a DK párt lebontaná a határzárakat és beengednék az afrikai menekülteket Magyarországra?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen én azt se bánnám ha menekülteket fogadnánk be az országba, csak váltsák már végre le a Fidesz kormányt.

2019. máj. 22. 08:22
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
58%

39.

Persze, ha egy kottára azt mondják, hogy híres zeneszerző írta, akkor az biztos remekmű....

Én továbbra is ragaszkodom az önálló gondolkodáshoz....

Tehát az Ensz és egyéb nemzetközi szervezetek (Vörös Félhold, Vöröskereszt, stb.) aljasok, embertelenek mert nem nem biztonságos országban tartanak fent menekülttáborokat, ahol évek óta több millió ember van? És Mürkül asszony is az unió felhatalmazásával nagy gazember, mert mint a falusi kocsmáros, védelmi pénzt fizet a nem biztonságos országban tartásért! Te figyu? Nem kéne beperelni Merkelt az emberjogi bíróságon? Megingathatatlan bizonyítékként hozhatnád a kottát....

De még cifrázom!!! Csak Magyarország felől nem biztonságos ország Szerbia! A románik simán visszapasszolják a szerbeknek. Ezért jönnek kevesen a románokon keresztül!

2019. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

#40

"Egyébként hogy a fenében lenne útban Bulgária és Horvátország idefele jövet?"

te nem ezen a Föld nevű bolygón élsz?

Akárhogy forgatom a térképet, bizony Szíria és Magyarország között ott van Bulgária is, meg Horvátország is.

Nem azt írtam, hogy mindegyik országon keresztül kell mennie hogy ideérjen, csak hogy bármelyik irányba is megy, mindenképpen sok biztonságos országon kell keresztül mennie.

2019. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

#41: Vannak dolgok amikről gondolkodhatsz nyugodtan, de mivel nincs megfelelő tárgyi tudásod, senkit nem fog érdekelni mit gondolsz a témában. Gondolkodhatsz arról is, hogyan kell a tüdőbetegeket kezelni, de ha nem értesz az orvostudományhoz, akkor semmi értelme nincs gondolkodnod róla. Én a magam részéről inkább egy hozzáértő embernek hiszek, mint egy agymosott fideszesnek. Leírja a cikk is hogy vannak Törökországban is menekülttáborok, de azt is leírja, hogy alapvető jogokat sem biztosítanak nekik. Gondolom ezt baromi nehéz felfogni.


#42: Ha valaki a Szíria-Törökország-Görögország-Macedónia-Szerbia-Magyarország útvonalon halad, annak Magyarország lesz az első biztonságos ország. Más kérdés, hogyha elmegy Bulgária vagy Horvátország felé, akkor mi van, ezeknek az országoknak a menekültügyi rendszeréről nincs információm. De az ENSZ hivatalos álláspontja szerint sem Törökország, sem Görögország, sem Macedónia, sem Szerbia nem biztonságos ország, erről szól a cikk amit linkeltem, ezt kéne elolvasni, elgondolkodni rajta és felfogni végre.

2019. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!