Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet adni enni az afrikai...

Mit lehet adni enni az afrikai fehérhasú törpesünnek? Venni szeretnék egy párt, de bogakarat meg pókokat elég nehéz összegyűjteni annyit! Mit lehet még adni nekik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Google, törpesün tartása. Marhára ne adj neki gyűjtögetett bogarakat, mert olyan fertőzéseket fog összeszedni, hogy csak lesel. Boltban vásárolt táplálékokon tartsd, hogy pontosan miken, azt meg olvasd el szépen. Eleve ne akarj törpesünt, amíg nem tudod, mire vállalkozol, mert esetleg pofára eshetsz. A tenyésztése is macerás egyébként, nem mindig vidám és egyszerű feladat. Szóval kösd fel a gatyádat, informálódj, és felelősségteljesen kezdj neki, már ha egyáltalán.
2011. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valóban nem okos döntés egyből egy párral kezdeni, ha azt sem tudod mi fán terem ez az állatka. :) A tenyészetek honlapjain rengeteg hasznos információ fent van az is amit kérdezel el kéne olvasni. A saját magad által gyűjtögetett bogaraktól nagyon komoly fertőzéseket kaphat egyáltalán ne adj neki olyat.

Kérdésedre válaszolva:

alutasakos csirkés macskakaja, kutya vagy macskatáp (szigorúan csak prémium minőségűt), lisztkukac, csótány, gyászbogár lárva, rózsabogár lárva, (esetleg szopós egér), szárított vagy fagyasztott kishalacska, szeretik de nagyon hízlal a viaszmoly lárvát, üveges bébiétel ami persze zöldséges vagy gyümölcsös nem főzelékes.., nagyon nehezen de néha megeszik a gyömölcsöket is most ezek jutottak eszembe

Legjobb lenne ha felkeresnél egy tenyészetet és velük egyeztetnél, hogy pontosan, hogyan is kell tartani ezt a kisállatot. Ha írsz privát üzit szívesen megmondom én honnan hoztam az én sünimet.

2011. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!