Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel próbálja majd kimagyaráz...

Mivel próbálja majd kimagyarázni a Jobbik a várható vasárnapi csúfos szereplését az EP-választáson?

Figyelt kérdés
Én arra tippelek, hogy az Állami Számvevőszéket fogják hibáztatni a gyenge szereplésükért, azzal, hogy miattuk nem volt pénzük kampányra és ezért szavaztak rájuk kevesen.
2019. máj. 23. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Miért, nem?
2019. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom a szokásos és ismert sablonokkal.
2019. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

"választási csalás, agymosó média, ÁSZ büntetés, a párt kitisztult nem is olyan rossz ez az eredmény, át kell gondolni mégis össze kell fogni blablabla"


Már biztos gondolkodnak rajta, annyira csak nem lökött emberek, hogy ne tudják előre, nekik lefőtt a kávé.

2019. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz rá szükség...
2019. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány mandátum lenne csúfos vereség?
2019. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért, csúfos vereség lesz? Várhatónak nem várható, a közvélemény kutatások legalábbis azt mondják hogy nem fognak rosszabbul szerepelni mint eddig, 2 képviselőt is bejuttathatnak. Vagy neked mi számít csúfos vereségnek? Ha nem a Jobbikra szavaz mindenki?
2019. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jól tippeltem, úgy látszik beakadt náluk a lemez, mert még mindig az Állami Számvevőszéket hibáztatják mindenért: [link]


Utolsó két válaszolónak: az EP-be bejutó pártok közül a Jobbik szerezte a legkevesebb szavazatot, most nagyon csendben vagytok, mit szóltok hozzá?

2019. máj. 28. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy ne lennék csendben, azóta el is felejtettem ezt a kérdést :D

Valóban rosszul jött ez most a Jobbiknak, és valóban nem a számvevőszék vagy a mi hazánk az okozója ennek. Egyszerűen nem találják önmagukat, nem csinálnak semmit. Nincs egy határozott elképzelésük, nem mutatnak magabiztosságot a választók felé. Nagyon nem.

Vona után nincs aki összefogja és gatyába rázza a pártot, ez van. Amíg nem találnak valaki alkalmas vezetőt, maradni is fog ez a támogatottság. Az eredmények után azt mondták, hogy levonják a tanulságot és változtatni fognak, kíváncsian várom, hogy ez mit fog jelenteni.


#6-os voltam

2019. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, zöld kezet nyomtam rá!
2019. máj. 28. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!