Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Törökszentmiklóson...

Jobbikosok! Törökszentmiklóson jobbikos polgármester van, mégsem akar rendet tenni a romák között. Miért?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 09:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Előzetesben van. Hazaengedték, majd előzetesbe került miután kikerül a videó az internetre... Egyébként írtak a törökszentmiklósiak levelet az állapotokról. Szóval ne Torocozkaival foglalkozzunk, hanem a polgármester felelősségével, pláne, hogy jobbikos.
2019. máj. 23. 11:15
 12/16 anonim ***** válasza:
Téged vert meg vagy ott laksz? Mit foglalkozol ezzel enyit? Nincs más dolgod?
2019. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
60%, disznókat etesd meg.
2019. máj. 23. 11:32
 14/16 anonim ***** válasza:
47%

Persze, megígérték, hogy ha kormányra kerülnek, javítanak a helyzeten. Voltak kormányon? Nem.

Kétharmados fidesz többséggel szemben egyszerűen tehetetlenek, semmit nem tudnak megszavazni, hiába volt vagy van ötletük, hiába adnak be törvényjavaslatot és így tovább.


A polgármesternek nincs ekkora hatásköre. Egyébként is szerintem 2019-ben egy polgármesteren nem a pártja 10 évvel ezelőtti ígéretét (azóta változott pár dolog), hanem az ő saját ígéreteit kell számon kérni, elsősorban az ott lakóknak. Itt gyakorin nem fogunk tudni válaszolni a kérdésedre, én pl. azt sem tudom ki a polgármester Törökszentmiklóson, hogy hívják, sőt, azt sem tudtam hogy jobbikos polgármestere van. Biztos van fb oldala, e-mail címe, vagy bármi, írj neki levelet, kérdezd meg tőle. Ez általában így működik. Mi is így teszünk a saját városunkban, én is beszéltem már a polgármesterrel, a képviselőnkkel, vagy akivel kellett.

2019. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11, Nem akarok bunkó lenni (Amúgy forrást nem küldtél, amit megértek, nevetséges is lenne egy ripost "cikket" küldeni), de még ha igaz is amit írsz, van fogalmad arról, hogy hogyan működik a rendőrség/bíróság/ügyészség? Szerinted mekkora ráhatása van arra a polgármesternek?
2019. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

11, Nem akarok bunkó lenni (Amúgy forrást nem küldtél, amit megértek, nevetséges is lenne egy ripost "cikket" küldeni), de még ha igaz is amit írsz, van fogalmad arról, hogy hogyan működik a rendőrség/bíróság/ügyészség? Szerinted mekkora ráhatása van arra a polgármesternek?


Ohh, nyugodtan lehetsz bunkó, úgysem bunkóságként élem meg, én felette állok az engem érő ismeretlen minősítéseken. :D

Igaz amit írok, linket nem is akartam keresni, mert minek, aki már beszélt ottani lakosokkal, nyitva tartja a szemét és a fülét, az úgyis tudja, miről beszél. Aki pedig nem akarja felfogni, az úgysem fogja.

Igazad van, nem ismerem behatóan a rendőrség/bíróság meg ezeknek a működését, ettől még nem vagyok kevesebb és tartom azt, hogy az embereknek joguk van a nyugodt élethez és ezt nem egy bürökratikus szerv fogja meghatározni. Az ottani polgármester jobbikos, ismétlem, úgy lettek ismeretek, hogy felvették a kesztyűt ezek ellen a dolgok ellen. Igenis az ő dolga lenne rendet tenni. Ez a probléma nem csak Törökszentmiklóson probléma, mégsem verik az asztalt, nem is tiltakoznak. Érdekes, Bogdán László meg tudta rendszabályozni Cserdiben a roma embereket, egy jobbikos képtelen rá...? Hitelten ócska, olcsó, hazug banda. Aki rájuk szavaz, meg is érdemli...! Részemről ennyi, már órák óta kiírtam a kérdést, egy értékelhető választ nem kaptam, senki nem tudta védeni őket. Remélem, a süllyesztőbe jutnak.

2019. máj. 23. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!