Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Momentum most...

Szerintetek a Momentum most vasárnap eléri a 7-8%-ot?

Figyelt kérdés
A felmérések szerint max 5-6%-ot érhetnek el, de van olyan érzésem, hogy valamennyivel többet is kaphatnak, lehet, hogy akár 10%-ot is. Elképzelhető, hogy pl a volt MSZP, LMP, Jobbik szavazók is rájuk fognak voksolni, mert azt be kell látni, hogy tavaly óta pl az LMP és a Jobbik támogatottsága eléggé visszaesett.

2019. máj. 24. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem. A radikálisabb jobbikosok amúgy szerintem a Mi hazánkat választják majd, nem a Momentumot.
2019. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon remélem, hogy nem.
2019. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sulek Péter ***** válasza:
86%
nem hiszem
2019. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Kb. a felét.
2019. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Az 5% az meglesz, minden nyitott szemléletű fiatal rájuk szavaz. Sajnos az ország nagyobb része inkább konzervatív ember, ők a fideszre fognak. Én nem szavazok, külföldre költöztem és nem megyünk már haza. Viszont hajrá annak a pártnak aki nem uszító, gyűlölködő, és a legkevésbé korrupt. Ez úgy gondolom jelenleg a momentum. :) üdv, Spanyolországból
2019. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Nem gondolom, hogy helytálló lenne az általánosításod. Én nyitott szemléletű fiatalnak tartom magam, és undorodom a Momentumtól, pláne Fekete-Győr Andrástól, és szerencsére nem vagyok egyedül a véleményemmel. Tény, hogy a Momentum a populista programjának köszönhetően sok fiatalt maga mellé tud állítani, de egyáltalán nem tűnnek őszintének a számomra.
2019. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!