Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire komolyan vehető az,...

Mennyire komolyan vehető az, hogy "már megvan a választás eredménye, már csak meg kell tartani"?

Figyelt kérdés
Ezt ilyen viccesen mondják, de létezik, hogy a Fidesz már kész eredménnyel vár és az ellenőrzés nélkül maradt körzetek eredményét fogja igazítani a végső eredményhez? Dobrev Klára úgy tudom követelte, hogy engedjék oda az ellenzéket a választási központba ahol összesítenek de nincs hír, hogy a Fidesz megengedte-e, ami hát nem túl jó jel.
2019. máj. 25. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerinted ha ez így lenne, akkor adnának az MSZP-nek meg a DK-nak 2-2 szavazatot, hogy milliós fizetésért szídják Magyarországot ott kint Brüsszelben..?


Teljesen szabályosan mennek a szavazások, ne próbáljátok már ellenzéki oldalon mindig csalással megmagyarázni , hogy miért is támogatja a Fideszt több millió ember míg a ti pártotokat meg csak pár százezer maximum.

2019. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehol sem hallottam még, hogy ezt mondanák, pedig nem vagyok fideszes. Ha valaki ezt mondja, valószínűleg arra gondol, hogy a felmérések alapján nagyjából egyértelmű lesz a választás kifutása, nem nagyon lesz meglepetés.
2019. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt sem értem minek tart választásokat. Tényleg olyan mint a Tanú című film, előbb van ítélet mint tárgyalás.
2019. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze ,biztosra vehető a kormánytok győzelme,de nem mindegy milyen arányban.
2019. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyit arról, hogy nem engedtek oda ellenzékieket.


[link]

2019. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!