Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Leadtam a szavazatomat a...

Leadtam a szavazatomat a DK-ra, annak ellenére, hogy szerintem hatalmas Fidesz győzelem lesz. Volt ennek jelentősége?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Majd kiderül.
2019. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Csak ennek van jelentősége. Te önmagadért felelsz, nem a többiért.
2019. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb 1,5 millió magyar gondolja úgy hogy az ő egy szavazata nem ér semmit. Ha mindenki szavazna, a medián jóslata is bőven eltorzulna. Sokan nem szavaznak, pedig nem szeretik a mostani kormányt.
2019. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha más jelentősége nem is lesz, annyi biztos, hogy elmondhatod magadról hogy te éltél ezzel a jogoddal(mindegy kire szavaztál) megtetted amit csak tudtál. Nem úgy mint egyesek, akiknek sír a szája mindenért ez sem jó az sem jó(emberek százezrei ha nem milliói-majd meglátjuk) illetve "én csak egy vagyok rajtam nem múlik semmi" felfogással ülnek a fotelban és majd az eredmény után szakértőként kommentálják az eredményt. A Fidesz győzelem borítékolható szerintem is. De én is el tudom mondani, hogy rászántam azt a pár percet és próbáltam tenni valamit.
2019. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem igazán értem ezt a kérdést.
2019. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van jelentősége. A Dk még a 2. helyet megszerezheti, amire nagyon hajt.
2019. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Volt, segítettél ferinek megszabadulni klárikától.
2019. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

A véleménynyilvánítás mindig számít.

2019. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Ennek egyetlen tétje, hogy Gyurcsány elmondhassa, hogy ő az ellenzék vezető ereje. Aztán a többiek eldöntik, hogy behódolnak neki vagy mennek a levesbe. Ha a Momentum be se jut, akkor talán a Soros pénzek is Gyurcsánynál kötnek ki.
2019. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen van jelentősége hogy szavaztál.


( kb 1 órája voltam / voltunk. Sőt mivel reggel 5 kor fent voltam, nagyon filóztam, el kellene menni, hogy az első szavazó legyek. De Nem az első a lényeg! Hanem a ládát láttam volna : hogy üres!! Habár ismerős körben nem hangoztatnám, mert nem hinnének nekem. Na ekkor ismerném félre őket igazából )


Remélem mindenki aki szavazott, a " meglátása " szerint a legjobban döntött.

Nekem mindegy ( végül is ) ki nyer. Ne áztassa el a hazáját! Akik ugye őrá szavaztak.

Pl azzal se hogy nemes egyszerűséggel kivonul valamelyik vitás kérdés megbeszéléséről. Vagyis " nem megy be dolgozni ".

(( minket akár kirúgnak, ha igazolatlanul nem megyünk be dolgozni ))


Pont azért kellene elmenni szavazni, ha nem tetszik neki a fidesz.

jól írta előttem : a medián jóslata mást mutatna.


Hazámat szeretem, és nem a " pártokat ".


9-s Te tudsz valamit.

2019. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!