Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden fideszes oldal törli az olyan hozzászólást ami nem arról szól, hogy jönnek a "migráncsok"?

Figyelt kérdés

Hová lett a 3000 milliárd magánnyugdíj vagyon, az ltp támogatás, a cafeteria, a korkedvezményes nyugdíj? Devizások, kilakoltatott gyerekes családok, 20.000 forintra büntetett hajléktalanok, rabszolga törvény, szociális tűzifa elmaradása, lakásaikban halálra fagyó emberek, a kórházban földön fekvő anyák, penészes falak a tüdőgondozóban, műtét helyett amputálás, várólisták, órák a sürgősségin, kígyózó sorok a blahán ingyen ételért, fideszes tankönyv, ceu üldözés,lówellness, 2 méteres kilátók a pusztában, lőterek. Mészáros 400 milliárdos vagyon, 17 milliárdos magángép, esküvői helikopter, földosztás, luxusjacht, 300 milliós csaladi segítséggel megvett paloták, kastélyok, trafikmutyi, ingatlanmutyi, milliárdokért várba költözni, kisvasút és csónakázó tó mesterséges szigettel, 25 darab stadion konzultáció nélkül, köztük az 5000 fős felcsúti pálya a 2500 fős faluba, köztük európa egyik legdrágább stadionja az új puskás, amely dragább lesz mint a bayern aréna, úszó vb 3x-os áron, ugrótorony, vietnami kórház, mexikói templom, horvátországi stadion, letelepedési kötvény, rénszarvasgyilkolászás keresztényi szeretetből , 4es metró, elios ügy, Pharaon ügy, azeri baltás gyilkos, kubatov lista, matolcsy alapítványok, követhetetlen TAO pénzek, közel 1.000.000 honfitársunk kint dolgozik, az európai ügyészség mellőzése, paks2, belgrád budapest vasútvonal, orosz és kínai hitelek,buszoztatott szavazók, lengyel bértapsolók, egy címre 200an bejelentett ukránok, a több milliárdos választási szoftver órákra leáll a választás napján,27% Áfa ami az egyik legmagasabb Európában, 330 forintos euró. Az M0 fizetőssé tétele. A baloldali ellenzéki médiák teljes ellehetetlenítése, hírhamisítás, évi 90 milliárd közpénzből működtetett hazugsággyár mtva, az olajárak csökkenése ellenére emeli 400 forintra a benzin árát.

De ami a legfontosabb:

Terrorista migráns és

gonosz Brüsszel és soros na meg Gyurcsány . Ha ha ha. Mi elött szavaztok a fideszre ezt gondoljátok meg.



Ezt kommenteltem két fideszes oldalra és mind a 2 esetben perceken belül már le voltam tiltva ://


Szánalmas már a fidesz a sült idióta bárányaival együtt...


2019. máj. 26. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ma elmentem szavazni: ott toporgott a törzsgárda, jöttek folyamatosan ikszelni, mert "jaj, jönnek a migránsok!". Reménytelen ez az ország.
2019. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
A fityesz szeret cenzúrázni, csak azt nem szeretik, ha valahol ők nem nyomathatják a propagandát.
2019. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát mert a tanulmány is megírta, hogy 83millió migráncsokat akar beteleppíttetni az a strasszbrüsszel gyuri. Az előttem szavazó mondta.
2019. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Ma én is meglepődtem, mikor hallom a 75 éves szomszédomat, hogy a migráns veszélyről beszélget valakivel.

Értelmes, szellemileg jó karban levő ember, aki csak tv-t néz, rádiót hallgat, mindent onnan tud.

Én azt hiszem, hogy ennek a generációnak ki kell halnia, mert amíg élnek bármi történhet, akkor is a FIDESZ-re fognak szavazni és sajnos ők nagyon sokan vannak.

2019. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Mert ez így sok egybe. Témában is meg helyben is.Írj oda nekik ezek közül 1et.
2019. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek veled #4 és #1, szerintem is kell egy 20-30 év mire ez a generáció kimegy.

2019. máj. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!