Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet valami a Momentumból...

Lehet valami a Momentumból 2022re?

Figyelt kérdés
2009ben a Jobbik is sikereket ért el az ep választáson utána pedig felfelé ívelt a karrieruk. Az egy dolog h most lementek, direkt tönkretették őket.

2019. máj. 27. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem igen, de ahhoz az kell, hogy vidékre is eljussanak és teljesítsék, amiket ígérnek és ne váltsanak irányt.

Annyi biztos, hogy a Fidesz nagyon rájuk fog szállni.

2019. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Amíg az a füstbomba dobáló "nap-atomenergiában" hívő a vezetője annak a pártnak, addig kizárt.
2019. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
Remélem a Fidesz meg a DK szétkapja őket
2019. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%

""Lehet valami a Momentumból 2022re?""


Igen! Az ami most is - politikai hulladék.

Azok akinek a vezetője beront egy újság szerkesztőségébe és megfenyeget egy újságírót mert az negatív dolgot mert írni róla ami ráadásul igaz is annak nincs helye a politikában.

Vagy ezt már elfelejtettétek?

2019. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2019. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, sőt!
2019. máj. 31. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

Előbb kíváncsi lennék az önkormányzati választásokra, hogy mennyire sikerült ott nyerni.

De amúgy sok minden lehetséges '22-re. El tudok képzelni kormányváltást is, de ahhoz tényleg sok munka kell.


Amúgy a többi válaszoló hiányos ismeretei miatt üzenem, hogy működés szempontjából a napelem lehet atomerőmű, ugyanis egy atomreaktorból nyert energiát használják fel. Ugyanis a Napban magfúziók zajlanak le.

2019. máj. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#7 persze, a Hold pedig sajtból van, mert vannak benne kráterek. Fizikát középiskolában tanultál azért? Vagy bölcsész vagy és büszke vagy rá hogy nem és csak ideröffentesz valami marhaságot?
2019. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

#8

Idióta. :DDD

Veled ellentétben nekem a szakterületemet szerves része a fizika, mivel mérnök vagyok.

Tudományos cikkeket kellene olvasnod, mivel amit mondtam, az tény.

2019. jún. 1. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nagyszerű, én pedig egy iskolázatlan proli vagyok, és?

Akkor nevezzünk mindent atomerőműnek, ami energiát termel? Hőerőmű is atomerőmű, akkor? Miért van mindegyiknek más-más neve? Légyszi taníts még kedves mérnök Úr akinek a szakterületéhez nagyon kapcsolódik a fizika.


Itt az a probléma hogy FGyA olyanról prédikál amihez még alapszinten sincs ismerete. Nyomja a zöld szöveget, közben az se tudja mi van mögötte, ami úgy gondolom egy pártvezetőtől alap elvárás lenne. Ha nem így van bocsánat Tőle, de nekem ez jön le.


Szóval kérdésre válaszolva én addig nem szavazok rájuk, amíg FGyA a vezetője a pártnak és szerintem sokan vagyunk így, ezért nincs esélye a Momentumnak.

2019. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!