Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK mégis hogyan kapott...

A DK mégis hogyan kapott ennyi szavazatot?

Figyelt kérdés

Érdekes tavaly sehol nem voltak. Kizartnak tartom h egy év alatt ennyi ember atszavazzon rájuk. Oké nem így-i választás volt de hasonló arany lenne.

Tavaly simán verte őket az MSZP és a Jobbik is....

Én azt vártam h pár éven belül feloszlanak Gyurcsánnyal együtt...



2019. máj. 27. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Gyurcsány nem bohóckodott a TV székházban meg nem patkányozott.
2019. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Viszont csinált mást aminek hála h egy évtizede a Fidesz hatalma megdonthetetlen
2019. máj. 27. 14:14
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Az nrm úgy vót! Nem egyefüli szavazatot kapott, hanem 3-at!

(Én..... A Gyula ..., meg az Ottó! (a Tót Otttó...)

2019. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Az ellenzékre nem szavaztak többen. Azok szavaztak a dk-ra, momentumra akik elpártoltak az mszp - jobbik bandától.

Itt a bizonyíték, hogy se az mszp-nek se a jobbiknak nem tett jót az összeborulás.

2019. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Számomra hatalmas csalódás volt ez a választás. Nem csak azért, mert a fidesz megint ennyire erős lett, de hogy Gyurcsány így visszajött??? Eközben a jobbik épp, hogy bejutott? Mi van az emberek fejében ezt nem értem...
2019. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem az eddig felsoroltak mellett az is benne lehet a dologban, hogy az embereknek végképp elegük lett római első Viktor felcsúti fáraó fejedelemből és az ő helytartó Döbrögi maffia főméltóságaiból, akik lassan megfojtják az országot.

És szívesen látnának végre új, határozott, karakteres arcokat, még azon az áron is, hogyha az illető éppenséggel a "Gyurcsók" felesége. Végülis, ők sem hazudnak jobban, mint a Viktor fejedelmünk.

2019. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért erősödtek meg a Momentummal együtt, mert habár semmi érdemlegeset nem csináltak, de a semmi az emberek szemében még mindig jobb mint az a gyerekes hiszti amit a többi párt művelt. Megvárták amíg a többi párt lejáratja magát, mondtak utána egy beszédet és hátradőlve nézték ahogy az ellenzéki szavazók nagy része melléjük áll.
2019. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Még az országgyűlésin én is a Jobbikra szavaztam. Most nem az "összeborulás" miatt nem tettem így, illetve én az ellenzéki összefogást még támogatnám is, de a Jobbik jelenleg morálisan is annyira szét van esve, nem tudják mit akarnak, csak vannak és néznek ki a fejükből, várják hogy történjen valami. Így nem lehet változást elérni. Vona tartotta össze a Jobbikot még, de így hogy ő is elment, nem találják a helyüket. Egy ennyire bizonytalan pártra meg nem szavazok.


A DK-nak és a Momentumnak voltak határozott elképzeléseik, volt egy céljuk, magabiztosságot sugároztak. Ezért választották őket az ellenzéki szavazók. A DK-nak az is "jót tett" hogy nem Gyurcsány volt az arcuk.


De még így is hihetetlenül erős a fidesz, szóval kormányváltásra azért még nem kell gondolni. A Momentumnak ez egy remek lehetőség lehet viszont, kérdés hogy tudnak-e élni vele. Ha tudnak, akkor 1-2 ciklus múlva kormányváltó erő is lehetnek.

2019. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az történt , hogy ellenzéki oldalon aki elpártolt az MSZP- től és a Jobbiktól az választott másik pártot, szintén az ellenzéki oldalon, és nyilván elvből a Fideszre nem akartak szavazni, ennyi...
2019. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

Én örülök a Dk győzelmének, hisz csak 2 dolgot kell kérnem:

1. Európai minimálbért/(nyugdíjat)

2. Kávét!

2019. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!