Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora sikere lenne 3 év...

Mekkora sikere lenne 3 év múlva egy Dobrevre épített DK és Momentum koalícíónak? Szerintem nagyot szólna főleg ha addig az ilyen jobbik miatyánk és akár az MSZP is jelentéktelenné válik. Ha még MZP is beállna akkor sok új embert szólíthatnának meg.

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 17:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#10

Majd mondd, ha összefogtak... Budapesten az LMP és Jobbik nélküli jelöltkoordinálás nem volt szép húzás, de azért nem összefogás.

2019. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Láthatjuk a tegnapi nyilatkozatból ma az Országgyűlésben, hogy Gyurcsány Ferenc nem nagyon szándékozik háttérbe kerülni, amúgy nem sok, mivel fiatalként, mert nem akarom vissza Gyurcsányt vagy a jelenlegi MSZP-t.
2019. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#11: Ne röhögtess, 2018-ban is készen álltak az összefogásra, de csak akkor ha a Jobbik is beszállt volna a buliba, mert nélkülük úgysem váltottak volna kormányt.
2019. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Akkor szeresd orsóst.


A momentum és a DK is kevés egyedül. Az lmp meg nagyon nem tényező már... nem tudom mit akartak itt főpolgármester választásozni amikor tavaly teljesen leírták magukat. Tegnap az eredmények is mutatták mennyit ér a fidesz tagozatos párt.

2019. máj. 27. 17:37
 15/21 anonim ***** válasza:
#14: Azért mondom, hogy teljes baloldali összefogás lesz. A Jobbik 2018-ban 20%-os párt volt, most már csak egy légypiszok, most már nem nélkülözhetetlenek.
2019. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Pont ezaz, amúgy, hogy ki tudja, hogy mi lesz 22-re?

Eddig ami állandó, az egyedül csak a Fidesz 50% körüli eredménye.

Alig egy év alatt is az ellenzéken bül teljesen megváltoztak az erőviszonyok, nem lehet logikusan érvelni, hogy mi lesz...

Még az sincs kizárva, hogy 2022-re az LMP lesz 20%-on.

Minden eredmény randomnak tűnik.

2019. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kezdetek óta a Momentum a legszimpatikusabb párt de a DK-val való összefogás nem hiszem hogy jót tenne. Nem baj ha erősödik a DK, a legjobb lenne ha három erős párt maradna: Momentum, DK, Fidesz úgy hogy a Fidesz kerüljön kisebbségbe, aztán onnan már csak lefelé vezet nekik az út.

Én személy szerint annak sem örülnék ha a jövőben akár a DK, akár a Momentum kormányoznak 2/3 al, ha valahogy a Fidesz eltűnik a süllyesztőben soha többé nem szabad hagyni hogy bármelyik pártnak ekkora hatalma legyen, nem demokrácia az ahol egyetlen párt hozza egy ország törvényeit.

2019. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azért koalícióba lépni egymással és jelölteket koordinálni két különböző dolog. Utóbbit szerintem több ellenzéki támogatná, mint ellenezné, még a momentumon belül is.
2019. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha a Momentum összefog a dk-val, akkor az a vasárnapi 10% valószínű el se megy szavazni. A momentum szavazók nagy része új gárdát szeretne, nem a huszadik bőrt lehúzni Gyurcsànyròl és a többiről
2019. máj. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
17# teljesen egyetértek. Ezzel a 2/3-al gyakorlatilag egypàrt rendszer van, nem hiányozna az sem, hogy más kerüljön ilyen hatalomba..
2019. máj. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!