Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora sikere lenne 3 év...

Mekkora sikere lenne 3 év múlva egy Dobrevre épített DK és Momentum koalícíónak? Szerintem nagyot szólna főleg ha addig az ilyen jobbik miatyánk és akár az MSZP is jelentéktelenné válik. Ha még MZP is beállna akkor sok új embert szólíthatnának meg.

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 17:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Én szavaznék rá,és szerintem sokan.

De nem hinném,hogy összeállnának.

2019. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Szerintem fekagyőréknek több esze van annál mint amit a jobbik tavaly csinált az önzőségével. (direkt nem az lmp-t írtam hiszen ők nem számítottak olyan erőnek)

Ha pedig az a cél hogy orsós eltűnjön muszáj lesz kitalálni valamit.

2019. máj. 27. 17:15
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Az MSZP az önző, Ők nem akarnak valóban soha koordinációt...

Viszont ha a Momentum összeáll a DK-val, akkor sok fiatalt elveszít.

2019. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Nagyot szólna... A pofáraesésük... Most komolyan: Dobrev a következő 5 évet Brüsszelben tölti, a Momentum senkivel nem fog össze (legkevésbé a Gyurcsány famíliával). Márki-Zay Péter? Jesszus! Egy szimpla kisvárosi polgármester. Ilyenből van még pár száz az országban. Miben több ő, mint pl. egy szolnoki, vagy egy kaposvári városvezető? :)
2019. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

MSZP-SZDSZ reloaded? :D


komolyan sose nyomd fullkreténbe de ahogy látom a magyarok egy része ezt még nem tudja.

2019. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A szolnoki szalay konkretan egy taho akit csoda hogy megszavaztak
2019. máj. 27. 17:26
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Momentum szavazói pont azért szavaznak a Momentumra, mert nem kérnek se Gyurbánból se Orcsányból.
2019. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Lárifári. Nem buták ők sem és tudják hogy csak orbán igazi ellenfelével összefogva van esélyük.
2019. máj. 27. 17:31
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Teljes összefogás lesz a baloldalon: DK-Momentum-MSZP-PM-LMP A miniszterelnök jelölt momentumos lesz és megint valami jó bigét választanak mint ezek az EP-s csibék voltak, akik majd megfogják a szavazókat.
2019. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
5%
#7: Pedig a Momentum bármelyik párttal képes összefogni, semmi gerinc nincs bennük.
2019. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!