Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy fiktív világban élnénk?

Egy fiktív világban élnénk?

Figyelt kérdés

Olyan világban élnek a magyarok ahol özönlenek be Európába a migránsok és hatalmas veszélyt jelentenek számunkra és Európa el fog veszni.


Közben kezdem azt látni hogy ez egy fiktív világ amit a politika alkotott meg nekünk, ugyanis már alig jönnek szerintem migránsok teljesen normálisan megélnek az európaiak a migránsokkal stb. És semmi baj nincs a migránsokkal.

Onnan gondolom ezt hogy ha olyan rossz lenne ez migráns dolog akkor nagyon csúnya vereség lett volna a migráns pártiakkal szemben erre inkább erősödtek és a migráns ellenesek meg gyengültek összességében.


2019. máj. 27. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

A római birodalom is belebukott a népvándorlásba.


A fidesz alternatív univerzuma egy más tészta.

Nem a kerítés, hanem a lezárt tengerpart fogja meg a vándorlást.

Az ország leszarja a globális felmelegedést. Ha nem egy sivatagban élnének, akkor is ilyen mértékű lenne a kontinens méretű vándorlás?

Egyébként a "fake news" egy valós dolog, ezzel együtt kell értenem, ha őslakos az elkövető mindenhol ott az arca, ha bevándorló akkor csöndben kitoloncolják.

De ne hidd hogy itt nincs ilyen, itt még a korrupció is pártfüggetlen...

2019. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Azért nem látod a problémát, mert nem mi vagyunk a célpont. De látod Berlint, Párizst, Brüsszelt, Stockholmot vagy akár csak Bécset? Ha szerinted ott nincsenek bajok...

Én csak a keleti környékén járkálok, de az is egy kis mikro-univerzum: 2 utcán belül: ázsiai hajléktalan a kapualjban, októberben mezítláb sétáló afrikai nő, magyarok, ázsiai boltos, aki nem akar/tud magyarul kiszolgálni, arab férfiak és fejkendős asszonyok, akik a hátuk mögött sétálva követik őket. Egyszer egy ilyen csoportot reflexből megelőztem, aztán beugrott, vajon a férfiak nem veszik-e zokon, hogy "megzavartam" a beszélgetésüket.

És ez még semmi. Bocs, de én ennyire sem akarok "multikulturálisan" élni. Én sem csavargok a nagyvilágban, és nem, nem akarom, hogy mások ide (tágabb értelemben Európába) jöjjenek. Nyugat-Európa már úgyis menthetetlen.

2019. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De látod Berlint, Párizst, Brüsszelt, Stockholmot vagy akár csak Bécset? Ha szerinted ott nincsenek bajok...


Ha megnézem a választás eredményét azt látom hogy nincsenek bajok... Amúgy többen élnek ismerőseim között Svédországban és Németországban és azt mondják semmi baj nincs

2019. máj. 27. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

#3

Miért hazudsz?

Az én ismerőseim teljesen mást mondanak.

És nem magyar mosogatók, hanem echte németek és osztrákok.

2019. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

...vagy Párizsban (esetleg Franciaországban másutt) nincsenek bajok?

Egy szemétdomb az egész, ami hol itt robban fel, hol ott gyullad ki. Tényleg nincsenek bajok!

2019. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Terrorizmus mindig is volt is mindig is lesz függetlenül a migrációtól egy nagyobb országban..... Már többször bebizonyosodott hogy a legtöbb terrorista jóval a migráció előtt ott volt
2019. máj. 27. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

1. Én a Németországban élő ismerőseimen azt látom, hogy megszólalni sem mernek, mert az nem PC, és egyszerűen félnek, homokba dugják inkább a fejüket.

2. Merkel és Macron is kapott egy-egy jókora pofont (teljesen megérdemelten) - a többi említett ország eredményeit (még jópár másikkal együtt) nem volt időm végigböngészni

2019. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2019. máj. 27. 18:58
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

"Már többször bebizonyosodott hogy a legtöbb terrorista jóval a migráció előtt ott volt."

...és szerinted hogy kerültek oda? Ők is MIGRÁNSOK, csak nem 2015 után jöttek, hanem előtte.

2019. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!