Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szél Bernadett és a Momentumos...

Szél Bernadett és a Momentumos lányok miért haragszanak a magyar emberekre?

Figyelt kérdés
Most néztem vissza a törökszentmiklósi dolgokat és láttam, hogy Szél Bernadett és a Momentumos lányok ellentüntetést rendeztek a magyarok ellen, mikor Toroczkai Lászlóék elődemostrációt hirdettek annak okán, hogy a városban folyamatosan megfélemlítik, bántják a romák a magyar embereket. Miért ilyen dühösek ezek a fiatal nők a magyarokra, mi velünk a bajuk?
2019. máj. 27. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem a magyarokra dühösek, hanem a gyűlölködő nácikra.
2019. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg ennyire rosszul esik a Momentum 9,9%-a?


Ma már ez vagy a századik gagyi fika topik.

2019. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem esik rosszul, nem érint, csak nem értem. Szél egyébként sem Momentumos.
2019. máj. 27. 21:29
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha te bármelyik párttal is, de azonosítani akarod a magyar népet, akkor csak egy kirekesztő troll vagy.
2019. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szóval akiket megvertek, bántalmaztak és akiket rettegésben tartanak, azok egy párt. Profi vagy.
2019. máj. 27. 22:19
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Ja, a magyarok ellen. :DDDD

Toroczkai rendezett tüntetést a cigányok ellen, akik ugyanolyan magyarok, mint te vagy én.

Az embereket pedig verik meg olyanok is, akik nem cigányok és olyanokat is vernek meg, akik cigányok. És pont ez ellen - a rasszizmus ellen - állt ki a momentum és Szél.

A bűnözést elítélik, de nem népcsoporthoz köthető, és nem onnan ered.

2019. máj. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
A két momentumos valóban meglepőn agresszív, nem hiszem el, hogy ez bárkinek vonzó lehet, dühös kisembereken kívül. Szél Bernadett nem tudom, róla nem gondolom azt, hogy ugyanolyan, mint a kettő undorító viselkedésű némbör.
2019. máj. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Azért, mert az az álláspontjuk, hogyha 100 cigányból 99 bűnöző is, akkor sem az egész cigányságot bűnözőzik le, hanem csak azt a 99-et. Mondjuk, szerintem Torockai is egyetértene ezzel, csak úgy nem tudnának kampányolni. A Mitanyánkkal az a baj, hogy láttunk már hasonló felfogást, és nem a örténelem vidám napjait idézi. Nyilván a probléma legkönnyebb megoldása lenne, ha az összes cigó egy csettintésre eltűnne a világról. De ez a XXI. század, és nem egy gyerekmese... A cigányság problémáját humánusan csak az oktatással, és a törvények betartatásával lehetne javítani. De ez akkor sem 5-10 év lenne, inkább 50-100, de ahhoz mindennek jól kéne mennie. Ezért egyszerűbb a Mitanyánknak az egész cigányság ellen kampányolni, és hozzátenni, hogy persze nem az összes cigányra értik, meg hogy a magyarok között is van alávaló retek.

Én mondjuk küldeném az összes életfogytiglanist egy szigetre mondjuk az Antarktiszra, akár cigány, akár nem.

2019. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk a bűnözők elküldése sem valami megfontolt gondolat.

Finnország pl. dolgoztatják őket:

[link]

2019. máj. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Álmodjunk a jövőbe: Momentum kormányon. Áttelepítik ide Nyugat-Európából a migránsokat, és magyar állampolgárságot kapnak.Ezek pedig - mint a nyugateurópai példák bizonyítják- bandába verődve fogják verni a zsidókat. Toroczkai tüntetést rendez a zsidó honfitársaink védelmében a bandák ellen, akik -ugye- ugyanolyan magyarok,mint te vagy én.

És pont ez ellen a Toroczkai ellen áll majd ki -rasszista felkiáltással a Momentum és Szél .

Rossz álmom volt,felejtsük el....

2019. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!