Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az ha egy új lehetős...

Miért van az ha egy új lehetőség, új párt kerül ki az ellenzék sorai közül és sikereket ér el akkor máris mindjárt mindenki csak szidja ismeretlenül hogy kis SZDSZ meg tőkés párt stb. ennyire nem akarjuk az újat és ezért tart itt az ország ahol tart?

Figyelt kérdés
Ugyanez volt az LMP vel is és most az Momentummal is szinte semmit nem tudnak az emberek róla semmilyen bizonyíték nincsen ezekről de ők már mindenféle rosszat látnak ezekben a pártokban
2019. máj. 28. 09:44
 1/5 LazyJones ***** válasza:
74%
Ez a karaktergyilkosság. Eddig nem tekintette senki a Momentumot kockázati tényezőnek, aztán lám, mi lett. Be kell sározni mindenféle hazugsággal, nehogy fejlődni tudjanak. Tök mindegy, hogy egy szava sem igaz, kitaláció, vagy egyenesen logikátlan kat,vasz, a lényeg, hogy valami jelszóval lehessen mocskolni őket, mint pl ezzel a ma harmadjára előjövő új SZDSZezéssel.
2019. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az LMP-vel nem ez volt.

Amíg Schiffer oszlopos tagja volt addig hiteles volt és volt céljuk is. De a kilépése óta látszott az elvtelenség , a megélhetési politizálás.

A momentum a várton felülteljesített (ami nem rossz), ha nem qrvulnak el akkor lehet belőlük valami (még akkor is, ha személy szerint nekem fegyőr nem szimpi).

Az szinte borítékolható volt, hogy az mszp - jobbik (talán a közeledésnek is "köszönhetően") nem fog jól teljesíteni, de a 6% az sokat sejtet a jövőjükről.

Szerintem a nagy gond a dk, aki a fentiek rovására tudott erősödni. Mondhatni gyf megint meghekkelte az ellenzéket, mert nem a fidesztől vett el szavazókat.

2019. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Összebútoroztak az MSZP-DK-val? Igen összebútoroztak. Most akkor szerintem elég világosan választ adtak arra, hogy nekik a hatalom a fontos és nem a saját elveik. 2018-as választások előtt még nagy mellényel arról beszéltek, hogy ők a leszerepelt múlttal nem akarnak közösködni.

Mi változott? Hirtelen az MSZP-DK lett szalonképesebb vagy ők adtak le az elveikből?


A fő baj meg az, hogy nem került ki új párt, a jelenlegi millenniumi pártok kárára(Jobbik/LMP) erősödtek meg, sőt ha kb. azonos mobilizációt feltételezünk az ellenzéki pártokban akkor még gyengültek is összességében az új generációs pártok az MSZP-DK-hoz képest.

2019. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Nekem egész odáig szimpatikus volt a jobbik vagy az LMP amíg nem kezdődött ez a nagy fogjunk össze a fidesz ellen dolog.Szerintem itt nyírták ki magukat a legjobban.Telibe le szrtak a céljaikat és előbujt az igazi énjük bármit a hatalomért.szóval nálam itt megbuktak.A momentum meg sosem volt szimpatikus...idióta gyerekek gyülekezete akiknek gőzük sincs arról ,hogy is működnek a dolgok.Ha mégis tudják akkor vagy túl naivak ,vagy hazudnak..nekünk választóknak meg egyik sem jó.

De hála nekik meg a GYF erősödésének megint borítékolható a 2/3 :D...Mert aki nem akar újra Feri-t <<az ha eddig meg is akart szabadulni a fidesztől most mégis oda fogja tenni a voksát...köztük én is.Mert se új magyarország ferit se hlye gyerekeket,se idiótákat nem akarok a parlamentbe.(kétfarkút direkt nem hoztam szóba)

2019. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Mert nem akarunk neoliberális pártot
2019. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!