Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedettek vagytok a hétvégi...

Elégedettek vagytok a hétvégi választás eredményeivel?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a tegnapi választásról? Erre számítottatok vagy esetleg másra? Elégedettek vagytok azzal, ahogy itthon alakultak az eredmények és ahogy majd fel fog állni az új EU-s parlament?

2019. máj. 27. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Teljes mértékben elégedett vagyok. Erősödtek a bevándorlást ellenző pártok.
2019. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2019. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Európa szinten szerintem ez volt a várható. A náci pártoknak nem volt olyan áttörésük, mint amit képzeltek maguknak.

Belföldön lehetett volna jobb is. Okés, hogy a fidesz az elvárásaihoz képest vesztett, de jó lett volna, ha 50%-ot sem kap.

A momentum feltörése pozitívum. A dk-ról nem tudom, hogy mit mondjak. Látszott, hogy rájöttek, hogy Gyrucsánnyla nem fognak sok szavazatot kapni, viszont belföldön ő marad a párt arca, ami szerintem azt eredményezi, hogy ogy-i választáson sosem lesz hasonló eredményük.

2019. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudni, mi a jobb: a sírás vagy a nevetés? Tragikomédia az egész...
2019. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
62%
Egyetértek a 3as válaszolóval, ugyanígy gondolom
2019. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Még mindig gyenge az ellenzék. És nem értem, hogy miért kell örülni egy ekkora részvételnek, akármilyen választásról is van szó? Hol volt a többi ember? Miért nem szavaz mindenki, saját gondolkodása szerint. Saját tapasztalata alapján, vagy saját érzelmei alapján. Nem az alapján, amit mondanak neki. Sajnos láttam pár videót kis, szegény településekről vagy mérhetetlenül alulinformált emberekről, akik elmondták, hogy miért szavaztak csakafideszre, csakazorbánviktorra. Ha sok ilyen van, az gáz. Ez hatalmas fidesz győzelem, de az országnak szellemi vereség, és sajnos sötét jövőt vetít előre. Abban az országban kell élnünk mindannyiunknak, amiről az alulinformált szellemi sötétség vagy a megfélemlített polgár IS dönt. Egy részük nem tehet róla, egy részük nagyon is.
2019. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

3-as


""A náci pártoknak nem volt olyan áttörésük, mint amit képzeltek maguknak""


Hol vannak náci pártok Az EU-ban?

2019. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

#7

Kikre vagy kiváncsi, akikre jellemző, vagy akik be is vallják? Mert pl. a görögöknél még van is párt, ami magát nemzeti szocialitának hívja.

De olyanból sok van, mint pl. a fidesz, akik tagadják, csak azonos jellemzők miatt lehet tudni.

2019. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Meglepett az eredmény. Az is, hogy a fidesz csak 52%-ot ért el (és egy arányos(abb) rendszereben ezzel nem is lett 2/3-uk). De örülök neki. Itt legalább mindenki szíve szerint szavazhatott. Örülök, hogy a Jobbik, MSZP meg az LMP rosszul szerepelt. Remélem eltűnnek, és kevésbé lesz felosztott az ellenzék. Annak annyira nem örülök, hogy a Gyurcsánypárt 4-et is visz. A Momentum sem a kedvencem, de szerintem egyik párt se lesz az, de inkább mint Gyurcsány, és méginkább mint Orbán. (Mindenhol vannak szimpatikus meg unszimpatikus emberek. A fideszben kb csak az utóbbi, beleértve a polgármesterek többségét...)
2019. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!