Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is nagyon ellenszenvese...

Másnak is nagyon ellenszenvesek a radikális zöldek?

Figyelt kérdés

Ha meglátok ilyeneket, felfordul a gyomrom.

Nem vagyok a környezetvédelem ellen, de amit ők csinálnak az nem normális.


-ne használj klímát, mert szennyező

-ne vegyél annyi új cuccot, mert szennyező

-nedves törlőkendő tabu

-autó tabu

-némelyik repülőre sem ül


Rosszabbak, mint a vallásosok, vagy Amerikában az asmisok.Ugyanis, mindenkire rá akarják erőltetni a nézeteiket.



Én meg nagyon szeretem a komfortot,a lakásom klimatizált, a redőny is motoroson mozgatható.Mindenhova autóval járok, gyakran ülök repülőre nyaralás céljából.


A szabadság számomra azt jelenti,hogy nem mondja meg senki, se az állam,hogy ülhetek-e repülőre, cserélgethetem-e 2 évente a telefonomat.


A technológia, azért van,hogy kényelmesebbé tegye az életünket, hatékonyabbá tegye a termelést.Aki ez ellen van, az luddita.


2019. máj. 28. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem feltétlenül luddita aki ellene van, mert van a technológiai fejlődésnek nagyon is zöld irányzata is...

Az valóban nem jó, hogyha olyan dolgokról akarnak lebeszélni melyekhez jogod van, de néhány jogot újra kéne értékelni, hiszen nagyon súlyos a helyzet. Például a gyerekeink jövőjét nem kéne, hogy legyen jogunk tönkretenni.

Ígyhát a dohányzást például végérvényesen be kéne tíltani, mégjobban megadóztatni a dízeles autósokat, persze valós alternatívákat felkinálva... Nagyon komolyan kéne küzdeni egy minőségi és nonprofit (nem ingyenes, csak nonprofit) tömegközlekedésért.

Ezeken kívül szerintem már csak a nagyobb, erősen környezetszennyező cégekre kéne hatalmas nyomást helyezni...

2019. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves 1,


A helyzet egyáltalán nem olyan súlyos.

A dízelautó meg teljesen megkerülhetetlen.Egy normális méretű autót, mondjuk egy Skoda Superbet csak egy dízelmotor tud gazdaságosan mozgatni.Továbbá, ott vannak a kishaszongépjárművek, kamionok, dízelmozdonyok is.


Ha lenne olyan elektromos autó, ami nem olyan ronda, mint a jelenlegiek, illetve, képes lenne 1000 KM-t menni egy töltéssel, továbbá nem 3 óra lenne 20 százalékról százra tölteni, akkor valóban lenne értelme előnyben részesíteni.

Viszont, a jelenlegi aksi és töltési technológia egy vicc.



Én inkább azt kérdezem, miért nem kezdenek valamit a szeméttel?

Miért nem fejlesztik az újrahasznosítást?

A pet palackok ,rengeteg műanyag kérdése még mindig megoldatlan.



A tömegközlekedést, meg inkább piaci alapúvá kellene tenni.

2019. máj. 28. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt mondom, hogy tíltsák be, hanem adóztassák meg.

Egyébként de, a helyzet nagyon súlyos...


Az elektromos autók pedig rohamosan fejlődnek és az áruk is megy le szép lassan.

A mezőgazdaságban is tökéletesen használható a technológia...


A műnyagnál jelenleg egy tudományos áttörésre várunk.


A tömegközlekedés pedig jelenleg piaci alapú...

2019. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!