Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesznek majd olyanok, akik a...

Lesznek majd olyanok, akik a Momentum miatt válnak majd fidesz szavazóvá?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a nemzeti érzelmű jobbikosokra, nagytőkeellenes volt lmp-ekre, konzervatívabb mszp-s nyugdíjasokra.


Macronista nagytőkebarát zsúrbupi budapesti gazdag gyerekek nem nyerőek vidéken, főleg ha az őszi majd választáson összefognak Gyurcsányékkal...



2019. máj. 28. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nemzeti érzelmű vagyok, jobbikra szavaztam tavaly. De inkább szavazok az önkormányzatin egy összellenzéki jelöltre akit a DK is támogat, mint a fideszesre.
2019. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

A Momentumnak csak addig nagy az arca, ameddig Fletó ki nem csinálja őket.

Fekete-Győr András máris beleállt Gyurcsányba, pedig Bandika jobban tenné ha a rajzolt szakállát lemosná szappanos vízzel, és utána kötekedne egy volt miniszterelnökkel.

2019. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Én mindenesetre úgy gondolom, hogy szórakoztató hónapoknak, ha nem éveknek nézünk elébe.
2019. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
A Momentum az LMP helyett kellett, amúgy kb. ugyannyi lesz a kifutási ideje és a relevanciája is. Politikailag semmit nem számítanak.
2019. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Jobbikos voltam, a Momentumra szavaztam, a fideszre sose fogok!


[link]

2019. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Ezerszer inkább voksolnék a Momentumra, mint a Fideszre, pedig 2010 óta minden választáson a Jobbikra szavaztam. Szerintem akik vevők az álnemzeti Fideszre, azok már rég átpártoltak.
2019. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Az LMP és a Jobbik után találtam meg magamnak a Momentumot. A Fideszre én sosem fogom a voksomat adni, ugyanis nem értek egyet az általuk képviseltekkel. Ahogyan például a Mi Hazánkra sem.
2019. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Igen.Nagytőkeellenes MSZP-sként Fideszre fogok szavazni,nehogy a zsúrpubik legyenek
2019. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is nemzeti érzelmű vagyok, és csak a Fidesz miatt szavaztam a Momentumra. Amúgy soha nem szavaznék liberális pártra.
2019. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Baluba ***** válasza:
Nem valószínű. Gyakorlatilag 2010 óta állandó 50% körül van a Fidesz (2014-et leszámítva, amikor még nem votlak migránsok és Brüsszel) a választásokon, 40-50% között a közveleménykutatóknál. Az elenzéki pártok gyakorlatilag egymástól veszik át a szavazókat, a Fidesztől nem nagyon sikerült még senkinek. Ugyan így fordítva is, aki a jelenlegi rendszerben nem a Fideszre szavaz, az gyakorlatilag semmi szín alatt nem szavazna rájuk.
2019. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!