Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a DK lett a legerős...

Most, hogy a DK lett a legerősebb ellenzék (utána az új SZDSZ), az emberek megrémülnek hogy Gyurcsány visszatér és a következő választáson mégtöbben fognak szavazni a Fideszre mint valaha?

Figyelt kérdés
Gondolom pl.sok Jobbikos meg Mi Hazánkos is átszavazna a Fideszre meg a bizonytalanok is

2019. máj. 28. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Ne reménykedj, senki nem szereti a dagadt tolvajokat rajtatok kívül. :D
2019. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok Fideszes,csak ezt látom valószínűnek.Puzsér is megmondta,hogy aki Gyurcsányra szavaz,az Orbánra szavaz
2019. máj. 28. 20:44
 3/19 anonim ***** válasza:
10%

Emlékezz majd arra, amit most írok:


A következő országgyűlési választásokra az arányok szépen visszaállnak a 2018-as viszonyokra.


Hogy ennek, az immáron teljesen nyílvánvaló hamisításnak milyen következményei lesznek?


Majd megtudjuk.

2019. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3

Szóval azt mondod,a Jobbik és az MSZP 10% körül lesz,Fletó és a Momentum meg 5-6?

2019. máj. 28. 20:47
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Mitől a momentum az új szdsz? Miben hasonlítanak?
2019. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Most aki aktívan politizál itt, az persze írja, hogy nem, mert "fújj diktátor, O1G", de az egyszerű átlagos állampolgár, aki nem követi a napi politikát nem így gondolkodik.

Gyurcsány Ferenc a legnépszerűtlenebb politikus Magyarországon, lehet vele hergelni az embereket, hogy ha nem a fideszre szavazol, akkor majd jön a Gyurcsótány és államcsőd, szemkilövetés, stb. Ez mindig is össze fogja tartani a fideszes 2,5 millós tábort, sőt még aki eddig nem szavazott, az majd elmegy a "kisebbik" rossz Fideszre.

Momentum pedig ha nyíltan összefog Dk-val, akkor lőttek nekikk is, sosem fognak rá átszavazni jobbról, így nem fog csökkeni az az 52%.

2019. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ilyen aspektusa is lehet ennek a dolognak "A félelem netovábbja" c. filmben, ami a valóság...
2019. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

A bizonytalanok között sok olyan ember van aki úgygondolja hogy hiába szavaz a fidesz ellen mert azorbánbanda elcsalja a választást ezért el se megy szavazni. Ezt nem a semmiből vettem, sok emberrel beszélek akik ezt négyszemközt elmondják.

Most hogy látják a DK előretörését sokan reménykednek abban hogy ha elmennek szavazni akkor a DK programja megvalósulhat, ami egy sokkal jobb program mint orbán lopós csalós kormányzása.

Aztán azok a szavazók akik elhagyták az MSZP-t az LMP-t a jobbikot azok közül is sokan csatlakozhatnak a DK szavazóihoz. Ezért aztmondom hogy még erősebb lesz a jövőben a DK, tudom hogy ez sok embert irritál de szerintem sok embenek ez nyújt reményt ahhoz hogy egy szabad gondtalan európai polgár lehessen és nem valamilyen zűrös Putyinista vadkeleti banda tagja.

2019. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ha megijednek a dk-tól, többen szavaznak a momentu,ra.

melesleg ha a momentum az új szdsz, akkor a fidesz a partito nazionale fascista (mussolini pártja)?

2019. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Jól gondolod, én vagyok rá az élő példa. Viszont nem arról van szó, hogy megrémültem volna, csupán annyira rühellem Gyurcsányt és a sleppjét, hogy még arra is hajlandó vagyok, hogy a Fideszre szavazzak. És ezzel leszünk még így egy páran!
2019. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!