Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A migránsokkal végül is az a...

A migránsokkal végül is az a probléma, hogy muszlimok?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem a migránsok negatív viselkedését, mindent arra tudok visszavezetni, hogy muszlimok. Az iszlám vallás, és olyan gazdag, de szélsőségesen muszlim és nemzetközileg vallási propagandát terjesztő országok, mint Szaúd-Arábia miatt csinálnak Sária-tanácsokat, meg vallásrendőrségeket Európában.



Szerintem ha minden migráns varázsütésre ateistává vagy kereszténnyé válna, akkor nem sokban különböznének a cigányoktól, akikre viszont csak egyre pozitívabban tudok tekinteni, mert ebben a túlszabályozott világban gondoskodnak róla, hogy a demokráciát előbb-utóbb az anarchizmus leváltsa.


Az iszlám alatt azonban senki sem lehet szabad, mert amint említettem, a gazdag muszlim országok távvezérlik őket.



2019. máj. 29. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Igen, és nem. Azt is figyelembe kell venni hogy ezek a bevándorlók harmadik világbeli országokból jöttek, ahol az iszlám az állam vallás, de azt is figyelembe kell menni milyen társadalmi osztályból jöttek, tanulatlan emberekről beszélünk akiket könnyen radikalizálni lehet, de hidd el nekem, hogy például egy muszlim arab orvos aki útlevéllel jönne Európába nem fog úgy viselkedni mint a tanulatlan illegális bevándorlók (és az ő itt született gyermekeik). Továbbá az őshonos muszlimokkal sincs baj, a balkánon több millió őshonos muszlim él, nem bevándorlók és azok leszármazottjai, és ők nem is viselkednek úgy mint a harmadik világbeli tanulatlan muszlimok.


Nyilván egy arab vagy pakisztáni keresztény hiába épp olyan tanulatlan mint az ottani muszlim, nem fog úgy viselkedni mint ők, de ez azért van mert a keresztény papok nem is próbálják őket radikalizálni. De vannak muszlim imámok akiket Pakisztán és Szaúd-Arábia kifejezetten azért pénzel hogy radikalizálják a (békés) muszlimokat, ami könnyű ha tanulatlan harmadik világbeli emberekről van szó. Egy áttért britet vagy épp magyart, akármilyen hithű muszlim, nem lehetne olyan könnyen radikalizálni, ebben biztos vagyok.


Egyébként hidd el nekem, ha a faludat megszállná egy latin amerikai drog kartell vagy egy radikális muszlim terrorszervezet nem éreznél sok különbséget a tettekben, lefejezések, nemi erőszak ugyan úgy menne, csupán a motiváció lenne más, holott ők nem muszlimok.

2019. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2%

Nem.


Az a baj velük hogy nyílvánvalóan nincsenek.

2019. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

Mélyen megalapozott vélekedések. Annyira mélyen, hogy lejjebb már nem is lehetne.

De kétségtelenül nagy művészet, ha valaki nem ismer migánst, sose látott, fogalma sincs a muzulmán hitről, sem az ateizmusról, gyanítom a cigányokról is csak hallomásból tud, viszont vállalkozik összevetésükre.

Azt azonban elismerem, hogy szelektív hallása kiváló, és egy bizonyos szinten képes a hallottakat visszamondani.

2019. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

"Szerintem ha minden migráns varázsütésre ateistává vagy kereszténnyé válna, akkor nem sokban különböznének a cigányoktól, akikre viszont csak egyre pozitívabban tudok tekinteni, mert ebben a túlszabályozott világban gondoskodnak róla, hogy a demokráciát előbb-utóbb az anarchizmus leváltsa."


Hogy miiii?

2019. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
A migráció nem vallási kérdés. Populista politikusok csinálnak belőle vallási kérdést. Ez volt 70 éve is csak akkor muszlimok helyett zsidók voltak a gonosz migránsok akik veszélyeztették Európát és tudjuk hogy mi lett a vége. Egyébkén a fekete Afrikából érkező migránsok jelentős része nem muszlim hanem keresztény vagy más vallású.
2019. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg csak ez jut el az emberekhez, ez ugyan olyan, mint mikor benyomod a híradót és "megolte, felrobbantotta, leszúrta, elgázolta" stb hírekkel árasztanak el, és azt gondolod, hogy mennyire megromlott ez a világ és régen sokkal jobb volt, miközben csak arról van szó, hogy régen nem a rémisztgetésről szólt a híradó és nem tájékoztattak amerikától kínáig minden szörnyűségről
2019. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Keresztény négerek se hiányoznának nagyon a kongói dzsungelből
2019. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

#5 ,,a fekete Afrikából érkező migránsok jelentős része nem muszlim hanem keresztény vagy más vallású."


Forrás?

2019. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
A migránsokkal elsősorban az a baj, hogy léteznek, mint ahogy a bölcs vezetőink is.
2019. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"A migránsokkal elsősorban az a baj, hogy léteznek, mint ahogy a bölcs vezetőink is."


Magyar migránsokat is beleérted?

2019. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!