Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem, nagyon gyakori...

Nem értem, nagyon gyakori érv, hogy az ellenzék megélhetési politizál. De miért? Tényleg? Lásd alább.

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az ellenzéki pártok elitjének, a főnököknek megéri, tényleg céljuk lehetne, dehát ezeket a célokat csak a párt nagy részének a támogatásával tudnák megtenni. EP képviselő 1-2 ember, képviselő csak néhány ember egy ilyen pártban. A többiek, akik a pártot életben tartják, működtetik, azoknak miért lenne célja, hogy az elitből 1-2 embernek legyen munkája 4 évre, de a párt egyébként ne tudjon érdekérvényesíteni, és a békase alatt legyen? Ez nem túl logikus.

2019. máj. 29. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
"nagyon gyakori érv, hogy az ellenzék megélhetési politizál" Még szerencse, hogy a kormánypártok megélhetetlenségi politikát folytatnak. (Csak az a baj, hogy a mi rovásunkra!:-((
2019. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a kérdésre tudna valaki válaszolni? tényleg nem értem akármilyen párt esetében, hogy a párttagok azok a párt elitjét miért szolgálják ki, hiszen csak a pártelitnek lesz fizetése, vagy lecsurog nekik is fizetésnyi/megélhetésnyi összeg, amiért érdemes az elveiket feladni, amiért alap esetben párttagok lettek? Mekkora ez a háényad?
2019. máj. 31. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!