Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ kezd félni a momentum...

A FIDESZ kezd félni a momentumtól ugyanis kezdi a karakter gyilkosság ot?

Figyelt kérdés

[link]


Meghallgattam a videót és egyáltalán nincs benne semmi olyan durva amit Cseh Katalin mondana sőt inkább pozitívumként mondja és örül neki hogy csökken az abortuszok száma. Úgy látom próbálkoznak belekapaszkodni mindenféle hülyeséggel a momentum ellen, de nagyon nagyon hiába mert eddig sok mindent nem találtak ellenük. Szerintem undorító amit a Fidesz csinál, rájuk szavaztam még 2010 ben de rohadjon le a kezem ha még egyszer az ikszet rájuk teszem..


2019. máj. 29. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
És még mondják, hogy nincs fejlödés!
2019. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Csak csak Gyurcsány Ferenc miniszterelnök úrtól félnek ahogy fekagyőr is.
2019. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%

Neked ez karaktergyilkosság? 😀

Azt írod, hogy nincs benne dúrva, hanem csak pozitívum! ....

Akkor? 😄😄😄

Tudod, mi (főleg a falusiak) ha valaki valahonnan belecsöppen egy közösségbe, szeretjük tudni, honnan jött.... kiféle, miféle???

Ez nem karaktergyilkosság, hanem tájékozódás....

(Szerintem, sosem szavaztál a fideszre! 😄 Ha meg lehetne tippelni, szerintem a Jobbikra szavaztál 2010-ben... De a te dolgod.... Én sose szavaztam a böszmére, vagy az szdsz-re. Sosem fogok. Se a momentumra!)

2019. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
A momentumot majd a dk csinálja ki. Látszik is abból ahogy a Fegyőr már nekik ugrott. :D
2019. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3. Persze de az origo undorító módon úgy forgatja ki mintha rossz lenne, de ismerjük az origót mennyire vér fideszes pont annyira mint te kedveske.
2019. máj. 29. 22:18
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

A Fidesznek nem kell félnie a Momentumtól, kicsinálja őket a Feri!

(Ferit meg a szavazók, akik nem estek amnéziába)

2019. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem tájékoztatás kakukk, ez qurvára bulvár karaktergyilkossági kísérlet. Kíváncsi lennék, vajon mennyi ideig tarthatott feltúrni ezt a felvételt az internet mélyéről. Btw belehallgatva semmi olyan nem hangzik el a beszélgetésben, ami miatt bárkinek is ki kéne borulnia.
2019. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Még nem olvastam végig a cikket, de látom ebben is van nőverő Juhász Péterezés. Ha ismereteim nem csalnak, ezért már vesztettek (nem biztos hogy pont az origo) pert, mert megállapították, hogy hazug állítás volt. De úgy látszik a jogerős ítélet és a helyreigazítás sem tántorítja el őket attól, hogy újból leírják :D Kész vicc az egész...
2019. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Na, meg is találtam, valóban az ORIGO-t büntették meg miatta, helyreigazítást is írtak. De amint látom már meg is feledkeztek róla


[link]

2019. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ugye kedves Kakukk az origo a hiteles tájékozódás forrása... 😁😁😁😁
2019. máj. 29. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!