Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok Fidesz szavazó lehet aki...

Sok Fidesz szavazó lehet aki már kiábrándult belőlük?

Figyelt kérdés
Családi körömbe nagyon sok, anyum, testvér tesóm barátok és én is nagy szavazó voltam de már abszolút nem..
2019. máj. 30. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

az a 49% aki rájuk szavazott is döbbenetes....


Korrupció a csúcson

Jogok megfosztása

Rabszolgatörvény

Független bíróság megszüntetése stb


Miért? mert a buta nép beveszi itt migránsok akarnak letelepedni...

A saját lakosság emigrál, tudom tudom az nincs kiplakátolva csak ha egy osztálytalálkozót össze akarsz hozni rájössz az egykori osztályod 50% már külföldön él....

2019. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván vannak kiábrándult fideszszavazók is.

Egy biztos, ők sosem fognak mérhető számban az ellenzékre szavazni, mert (hála istennek) az mindent meg is tesz érte, hogy ne legyenek. Amikor a politikai impotenciát megfejelik még a fidesz szavazók sértegetésével (patkányozás, két kiló krumplizás, stb.)

De jól van ez így! 😄😄😄

2019. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

"két kiló krumplizás,"


Ha egy trabantra azt mondom trabant az nem sértés de tudjuk téged jól fizetnek nyomd itt a ner propagandát....

2019. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy csökkent volna a számuk...

[link]

2019. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyeneket.
2019. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Kedves 4 es


Ez egy kitűnő videó annak bemutatására mennyire le van építve a demokrácia.

"nem tudok más pártrúúú"

Persze hogy nem tud hiszen el vannak hallgattatva.

Nem plakátolhatnak, nem jelenhet meg hirdetésük, nem szerepelhetnek a köztévébe stb.


Mit is mondott a fűrer Brüsszelbe?

"soha nem vetemednék arra aki nem ért egyet velam azt elhallgattassam"

Pedig pontosan ezt teszi

2019. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizonyosan lehet nem kevés, de amit elveszít azt vissza is szerzi máshonnan. 2010 óta a Fidesz támogatottsága nem változott szinte semmit van egy +-10%-os szinuszgörbe ami hol lefelé hol felfelé ível, szóval lényegében változatlan.
2019. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértve, nézd meg a Fidesz elmúlt kilenc évben kapott országos szavazati számait, és akkor látni fogod, hogy gyakorlatilag állandónak nevezhető a szavazó bázisa... Nem véletlenül 😁
2019. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van pár. A munkatársnőmnél a fóti gyermekváros ner es behúzása tett be. Egy másiknál meg az hogy 12 órát várt a sürgősségi folyosóján egy hordágyon fekve és arra riadt fel hogy mellette pár méterrel egy csöves éppen levizelte a falat.
2019. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!