Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP, LMP és a Jobbik...

Az MSZP, LMP és a Jobbik visszahódíthatja még a helyét a neoliberális ellenzéki pártoktól a Momentumtól és a DK-tól?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Helyesen kérdezve: " visszahódíthatja még a helyét a neoliberális pártoktól, amiről fogalmam sincs, mert azt sem tudom, mi az a a neoliberalizmus?" Csak olvastam valahol. Jó esetben.
2019. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk arra én is kiváncsi lennék mitől neoliberálisok ezek a pártok.
2019. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne igény Mszp-re, Jobbikra, Lmp-re, akkor nem a DK meg a Momentum erősödött volna rekord idő alatt rekord mértékben...
2019. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Emlékezz csak vissza a Gyurcsány féle MSZP-SZDSZ kormányra,na az neoliberális kormányzás volt,miközben baloldalinak hazudta magát.Vizitdíj,privatizáció,13.havi fizetés elvétele,gázáremelés stb.

Gyurcsányt kivágták az MSZP-ből és az párt pozitív irányba megújult,visszatért a baloldali értékekhez.


A DK-Momentum gyakorlatilag ugyan az az MSZP-SZDSZ ami akkor volt.

2019. máj. 30. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Majd 2022-re derül ki, elég baj ez egyébként, de az ugye tény, hogy az mszp és jobbik elásta magát. Már csak azért írtam mert a dk-nak jobb helyeken nem a parlamentben lenne a helye, főképpen a főnökének.
2019. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
remélem nem. ha a DK vagy a Momentum nyeri a következő választást, még azt is meggondolom hogy hazaköltözöm
2019. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Emlékezz csak vissza a Gyurcsány féle MSZP-SZDSZ kormányra,na az neoliberális kormányzás volt,miközben baloldalinak hazudta magát.Vizitdíj,privatizáció,13.havi fizetés elvétele,gázáremelés stb."


Feri az érdekes volt... Csinált ilyeneket is, de közben meg rommá adóztatott.


Szerintem sokan vagyunk akik örülnének egy "valódi" neoliberális pártnak, tehát hogy ne az legyen a választás hogy NER, vagy pedig rommá adóztatnak. Momentumnak majd elolvasom a programját 2022-ben, és meglátjuk hogy tényleg annyira neoliberálisak-e, ahogy a kérdező állítja.

2019. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Belföldön a jobbik mindenképp. Csak ahhoz kampány pénz is kelleni fog,meg most már nincsen sajat tv csatornajuk sem.

De szerintem sok jobbikos szavazó is leszűri hogy a jobbik eu parlamentbe jutása legfeljebb csak presztizs de sok értelme nincs. Mert nem csatlakoznak pártcsaladhoz,tudnak a szelsőséges kezdeteikről e miatt fenntartással kezelik. Szóval ott vannak súlytalanul de sok értelme nincs.

A jobbiknak a belpolitikában van stabil és erős helye mert ők belföldön tudjàk a leghatékonyabban képviselni a magyarságot. Ezért szerintem vissza fognak kapaszkodni.

Az mszp meg az lmp viszont el fog vérezni.

2019. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!