Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszeses szavazók, ti is...

Fideszeses szavazók, ti is csalódottak vagytok? Elhalasztják a közigazgatási bíróságok felállítását!

Figyelt kérdés
Hogy bent maradjanak a libsi frakcióba, valószinűleg az MTA reformja is elmarad. A kormány jó szavakban de tettekben semmi különbség! Legközelebb el se megyek, itt az eu mond meg úgyis mindent, mindegy hogy Fidesz vagy ellenzék. Eljátsszák a bizalmamat ezzel a húzással

2019. máj. 30. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Jaj, szegény kérdező, hát ez borzasztó, én mondom, mindjárt elsírom magam.
2019. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
És még a migránskaraván is elakadt, őszig.
2019. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen, nagyon csalódott vagyok, kifejezetten a közigazgatási bíróság felállításának ígérete miatt szavaztam a fideszre hosszú ideje. Most, hogy ez meghiúsulni látszik, döntenem kell, hogy a DK-ra vagy a Momentumra szavazzak ezután. Te melyiket javaslod?
2019. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyiket sem, progressziv mély liberális mind2.
2019. máj. 30. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Jaj kedves kérdező!

Ha csalódtál, hát csalódtál.... Ne menj akkor legközelebb szavazni a fideszre! 😄

2019. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak nehogy az önkormányzati választáson ez vissza üssön! Már pár ismerösömmel ezt beszéltük hogy nem fogunk elmenni szavazni, egyszer tudtak becsapni, a Fidesznek is a liberális eu párt az első...

Ennyit Magyar érdekekről, le van tojva úgy tünik

Szomorú, sokkolt öszintén szólva.

2019. máj. 30. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

6.

A fővárosi önkormányzati választás a fővárosiak dolga.

Én, falun lakom. Nálunk személyre szavazunk. Nálunk független a polgármester. (Bár 2010 előtt mszp-s volt) A képviselőtestületben sincs szerepe a pártszimpátiának.

😊

Mindenki helyben majd dönt a legjobb belátása szerint. 😊

2019. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Én akkor pártoltam el a Fidesztől mikor kiderült, hogy nagyüzemben tolják a betelepítést és nettó hazugság az egész migrációs harcuk, az Orbán-terv dübörög ezerrel, türbét avat az úr, feketeafrikában hirdeti a kötvényt, az egész EU-ban nálunk nőt a legnagyobb mértékben az EU-n kívüli migránsok száma.
2019. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Hogy bent maradjanak a libsi frakcióba" Szoval szerinted eddig libsi frakcioban voltak és most is szeretnének ebben maradni? Vagyis a Fidesz egy libsibarát? Hurrráááááá!
2019. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te csak most fogtad fel, hogy csak itthon nagyfiúk? Kezd az EU ráébredni, hogy az az ábránd, hogy mindenki önként rendes, és felnőttekhez nem illő, nem kell bajlódni fegyelmezéssel, az nem tartható? És bizony, teremtenek eszközöket. Lehet itthon hangoztatni, hogy legnagyobb részvétel, legnagyobb felhatalmazás, a legnagyobb erő… Lehet itthon merészkedni, hogy ha nem a mi tetszésünkre változik az EPP, majd kilépve kikkel fogunk össze… Már elkezdődött a semmibevétel. Izrael ügyében, ügyesen kijátszva a teljes egyetértés feltételét, úgy hirdettek állásfoglalást, hogy kihagyták Magyarországot a felsorolásból. Weber, kijelentette, hogy nem akar EB elnök lenni, ha ez a magyarok szavazatától függ. És fognak hozni megfelelő szabályokat. Orbán, az itthoni erőfitogtatás ellenére tudja, hogy mivel jár az ilyen-olyan „szörnyű” EPP-ből való kizárás, kilépés. És, hogy ha megteszik az első lépést, akkor következik a többi. Így, inkább előbb ő lép vissza. Ki tudja meddig kell ezt megtennie? És, hogy mire lesz elég?


Hát, visszanyal a fagyi.

Ha szerényen, megpróbálom kijelentéssel, leülök a kocsmában szkanderezni, és egykettőre lenyom az első ellenfél, nem történik semmi; akik kedvelnek, bátorítóan hátbaveregetnek. De ha előtte hangoskodok, kiplakátolom, hogy én vagyok a legerősebb, senki se tud legyőzni, gyenge társaság ez, és ugyanúgy, egykettőre lenyom az első ellenfél, akkor még évek múlva is gúnyolnak, röhögnek rajtam.

Ha itthon sem hivalkodnának, hogy milyen kőkemény, tántoríthatatlan nagylegények, nem lenne ilyen erőteljesen látványos a visszakozás. Várj még néhány napot! Itthon olyan fényes győzelemként lesz előadva, hogy az téged bizonyára elbizonytalanít az el nem menni szavazni kilátásba helyezésében.


Ami a helyi önkormányzati választásokat illeti: a pártosdi csak városi, leginkább nagyobb városi huncutság. A 3159 helyi önkormányzatból 2809 (88,92%) községi, nagyközségi. Ezeken a helyeken nagyon-nagyon elvétve számít, kerül egyáltalán szóba, politikai hovatartozás. Függetlenek, és valóban azok, a polgármesterjelöltek, és a képviselőjelöltek is. Ez még a kisebb, néhányezer fős városokban is inkább így van.

2019. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!