Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ valóban csak annyit...

A FIDESZ valóban csak annyit talált a momentumról hogy Cseh Katalin 4 évvel ezelőtt egy újságíró provokatív megjegyzésére zavarba ejtően nevet?

Figyelt kérdés

[link]


A cikk nagyon jól leírja a kijelentésének hátterét meg hogy valójában miről is beszélgettek ebben a rádióműsorban.

Nyilván a Momentum liberális párt, de ez csak jó, ugyanis szerintem ma Magyarországon liberális érzelmű emberek nem nagyon találják a helyüket ebben az országban mert nincs egy normális liberális párt...


2019. jún. 2. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Valóban.
2019. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Ilyen a politika.

A másik oldalon meg olyan Orbán beszédeket vágtak össze, amik még a Gyurcsány-korszakban hangzottak el, természetesen évszám nélkül, mintha most készülne a kormány adóemelésre, most lenne óriási a feketegazdaság, stb.

Erre van igény, amíg általános választójog van, addig körülbelül ez a színvonal marad minkét oldalon.

2019. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TR75 ***** válasza:
73%

Előfordul, hogy valaki zavarában nevet(gél).

Kedvenc írómról is feljegyezték, hogy ha valami nagyon zavarbaejtő dolgot látott vagy mesélt neki, gyakran nevetett, és ő maga is elmesélte, hogy nagyon szégyellte magát utólag, de ez élete végéig elkísérte.

Az ember gyakran így reagál olyan helyzetekre, amelyekkel kényelmetlen érzés szembesülni.


Nem mellesleg az bizonyos szempontból jó hír, hogy a fidesz "intellektuális" verőlegényei nekiestek a Momentumnak: van bennük potenciál, ezért viktor kiadta a parancsot a karaktergyilkolásra.


Amúgy a "botmixer" szerintem tipikus példája a fekete humornak, ami részben a nyomasztó és komor téma súlyát igyekszik csökkenteni valamelyest (és azért ne higgyük már azt, hogy az orvosok imádságos arccal és szent szólamokkal beszélgetnek egymás közt az őket érintő témákról/velük történtekről, ők is használnak szlenget, ami külső szemlélő számára olykor brutálisan hat).

2019. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

A politikában él a legjobban a mondás: akinek vaj van a fején az ne menjen a napra!

Mindenki aki belép a politikába és a nyilvánosság elé kerül, az tudatában kell legyen, hogy mindent megkeresnek róla amit csak lehet. Ha a politikusnak lehet azzal villognia, hogy 8-10 éve részt vett egy segélykampányban vagy már középiskolában is a környezetvédelemért szólalt fel vagy csak részt vett valami akcióban - akkor bizony az is számít ami negatív lehet rá nézve.

Semmi gond nincs azzal, hogy előszedték ezt vagy bárkiről bármit. Ha nem hazudnak benne és tényleg az történt, akkor mindenkinek joga van róla tudni.

De ennyi.

A szavazók úgyis csak az elmúlt időszakot tudják átlátni és alig emlékszenek már 1 évvel korábbi dolgokra is. Példa erre gyurcsányék eredménye, meg ahogy sikerrel elhazudják még azt is amit pár éve mondtak, csináltak.

2019. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Szegény gyakorlott aktivista zavarában még azt is mondta, hogy na, ezt -mármint a botmixeres témát- majd terjeszti az ő kis köreiben...

Zavarában a szegény kis aktivista pont a Bonino biciklipumpás abortuszos kiöregedett hippit hívta meg, mint nagyrabecsült vendéget...


Mit fog csinálni, ha nem lesz ZAVARBAN? Bár a Momentum maga elég zavaros, és szeretnek zavart kelteni is.


Az is marhajó, hogy a leglakájabb átlátszó lakájmédiáz le akárkit is. De nem szabad meglepődni a liberálisok lánykorukban is ezt csinálták.

2019. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TR75 ***** válasza:
100%

#5

Kicsit zavaros az elmefuttatásod, de oké.

2019. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem szavaztam rájuk, de nagyon biztató szerintem, hogy csak ennyit találtak. Biztos vagyok benne, hogy az összes propagandisa rá volt állítva, hogy keressen valamit Cseh Katkàròl vagy Donáth Annàròl. Valószínűleg makulátlan a múltjuk, ha lett volna valami előszedik. Szerintem kifejezetten biztató, végre egy új gárda, akikben egyelőre bizhatunk.

A fideszes képviselőkről durva dolgokat lehetne előszedni, csak úgy potyognànak a csontvàzak, ha rájuk àllnànk.

2019. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 molilu válasza:
44%
Hát őszintén szolva szerintem magán beszélgetésként is necces, ami történt, dehogy rádióműsorban, ezen nevetgélni... Érezhetően tetszett neki ez a kifejezés, ki is fejezte azzal, hogy ő is el fogja terjeszteni a körében. Egy dolgot talán sosem fogok megérteni. Hogy lehet az, hogy liberális gondolkodású embereknél a házikedvencnek több joga van mint egy magzatnak.
2019. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Hát, azóta előkerült egy dk-s buli, ahol kacarászva táncikál a Gyurcsány házaspár mellett. Lehet, hogy akkor még Együtt-ös volt, nem tudom.

Meg egy riport. ahol Gyurcsány felesége mellett ülve a velük való összefogásról lelkendezik.

Folytatás következik.

2019. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!