Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cseh Katalin a Momentumos...

Cseh Katalin a Momentumos kislány miért viselkedik úgy mint aki egy egyetemi buliból szabadult? Ha a DK koalícióba lép velük, remélem azért Dobrev Klára lesz a főnök.

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A “kislány” esetében egy 31 éves orvosnőről beszélsz.
2019. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Pont azért nem kéne úgy viselkednie! Hihetetlen, hogy kaphatott ez a liba diplomát. Mért kötnének koalíciót? Minek?
2019. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Az a kislány eddig többet tett le mint te valaha is fogsz
2019. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Most nem tudom eldönteni hogy Cseh Katalinnal vagy az egyetemi bulikkal van a nagyobb bajod :D

Bulizni a legtöbb ember szokott, még egyetemen is, sőt most kapaszkodj meg, még dolgozó emberek is szoktak házi bulikat, összejöveteleket szervezni, ahol jól érzik magukat.

Cseh Katalin viselkedésével sem tudom mi a problémád, jó pár beszélgetését hallgattam már meg, és sokkal szebben, választékosabban, kultúráltabban beszél és viselkedik mint a legtöbb fideszes politikus.


A napokban szó szerint ellepték a gyakorit a momentumos lejárató kérdések. Minden bajotok van Cseh Katalinnal és a Momentummal is. A legapróbb, legjelentéktelenebb megmozdulásaikat (például multkor az, hogy hogyan örült az EP választások eredményeinek) is úgy állítjátok be, mint ha valami ördögtől való (origót idézve "sátánista" :D) dolog lenne.

Amikor az origo kiadta a lejáratós cikkét bíróságon is bizonyított hazugságokkal, utána Cseh fb oldalát is egyenesen ellepték az erről szóló hozzászólások, szinte szóról szóra ugyan azt állítva mindegyik.


Értem hogy ki van adva a lejáratás, de rettentően feltűnően csináljátok, és nekem / nekünk is fárasztó minden kérdés alá bizonyítékokat linkelni, idézeteket bemásolni, tényeket felsorakoztatni arról, hogy nincs igazatok. Nézzetek már magatokba egy kicsit, és inkább keressetek rá a programjukra, írjatok nekik e-mailt arról érdeklődve, hogy mit akarnak vagy mit nem akarnak csinálni. De ne ide írkáljátok már ki óránként ugyan azokat a kérdéseket...

2019. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Mert szeret botmixerezni...
2019. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Igen? Mit tett le? Mert hogy én mit, azt elég jól tudom!
2019. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andizsuzsi ***** válasza:
61%
Mikor és hol fognak koalícióba lépni?
2019. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!