Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is boldogok vagytok, hogy...

Ti is boldogok vagytok, hogy a lehető legjobb kormány idején élhettek, akik csak és kizárólag a nép érdekeit tartják szem előtt és azon munkálkodnak, hogy nekünk jobb legyen?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 19:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos lemaradtam róla, mert mire megszülettem jött a rendszerváltás. Ezért most kénytelen vagyok a vadkapitalizmus vendégszeretetét élvezni.
2019. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

7-es: "Tudatlan,falusi nyugdíjasok döntenek az életünkről."

Erre azért ne vegyél mérget!

Az a baj - hidd el - hogy a fiatalok egyszerűen nem emelik fel a seneküket, és nem mennek el szavazni, mondván: "nem egy szavazaton múlik"...

Pedig amíg a fiatalság nem lázad, addig semmi sem lesz!

A nyugdíjasok vidéken sem félnek annyira, hogy ne mernék a véleményüket felvállalni (nem tudnak velük semmit csinálni) de az aktív-korúak meg vannak félemlítve: ha nem mész el szavazni (tudod kire?) akkor még közmunka sincs!

Ezért szégyen ez az ország!

95 eurós nyugdíjak, 180 euró/hó közmunkabér...

Ez a féleszű kérdező meg itt lelkesedésében összevizeli magát!

2019. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%
Amiről beszélsz,az 89 elött volt
2019. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
89 előtt azt nézték, Moszkva mit szól hozzá.
2019. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira a nép érdekét tartják szem előtt akkor miért nem javítanak az egészségügy állapotán, hogy az emberek ne olyan körülmények között feküdjenek egy kórházban mint ha állatmenhelyen lennének, vagy rosszabb?


Ha annyira a nép érdekét tartják szem előtt akkor miért nem javítanak az oktatáson? Miért kell azt tapasztalnunk egyetemistaként, hogy sorba rúgják ki a magyar tanárokat az egyetemről a városunkban, csak azért, hogy a koreai cég idehozhassa a gyerekeket meg a tanárokat koreából tanulni/tanítani? Miért veszik el tőlünk az állami támogatást, csak azért, hogy ezek itt lehessenek? Miért nem biztosítanak elegendő tanárt a magyar diákoknak? Miért tartják azt okénak, hogy beküldenek egy olyan tanárt programozást oktatni akinek az az első mondata, hogy "én ehhez nem értek, azért vagyok itt mert a másik tanár ki lett rúgva és nem tudja senki helyettesíteni, 12. hét végére netről kotorjátok össze az anyagot valahogy"?


Ezek a dolgok teljesen rendben vannak? Mindenre legyinteni kell meg imádni a döntéseiket csak azért mert "megvédenek" bennünket a migránsoktól akik soha nem is akartak idejönni, csak keresztül menni az országon? Elég erős az irónia, hogy a magyarokat akarják védeni az ingyenélő dolgozni nem hajlandó migránsoktól, miközben a semmirekellő cigányok (akiknek a bűnözése ellen semmit nem tesznek, csak azt mondják, hogy cigánybűnözés nincs... Éjjel egy eldugott utcában ha összefutnának egyedül pár balhés cigánnyal lehet megváltozna a véleményük elég gyorsan) meg már csak segélyből lassan jobban élnek mint a magyarok akik tisztességesen dolgoznak.

2019. jún. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

"89 előtt azt nézték, Moszkva mit szól hozzá."


Most is azt nézik. 😂

[link]

2019. jún. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A rendszerváltás idején születtem. Szeretem a hazàmat, de baromira kilàtàslatan itt a jövőm. Saját ingatlanra esélyem sincs a drágulások óta, albérlet meg a fizum 70%-àt elviszi.

Egy szaros fogkefét vagy dezodort alig tudok megvenni, annyira semmire nem elég a fizetésem. Gondolom mondani sem kell, hogy így gyereket sem vállalok, hiába lépem át lassan a harmadik x-et és hiába szeretnék már szülő lenni.

Nem tudom mégis miben tarjak a nép érdekeit szem előtt, én nem így érzem.

2019. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!