Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem hiányoljátok a Momentum...

Nem hiányoljátok a Momentum programjából a szociális és a munkások életét jobbá tevő intézkedéseket?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 21:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:

Van 1-2 kivétel.A Momentum nem támogatta a szakszervezeteket.

Németországban van Baloldal

2019. jún. 5. 23:12
 22/64 anonim ***** válasza:

"mert te burzsuj gyerek el akarsz venni mindent a nyugdíjasoktól meg a szegényektől"


Elmondod, hogy mitől vagyok burzsuj? Attól, hogy apám szakmunkás vagy a tanár édesanyámtól?

2019. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:

Akkor miért mondod azt,hogy harcolják ki maguknak?

Ha nem vagy burzsuj,neked is érdeked lenne,hogy jó legyen a munkásoknak.

2019. jún. 5. 23:24
 24/64 anonim ***** válasza:
100%

"A szakszervezeteket kéne támogatniuk meg a munkások jogait."


A szakszervezeteket még értem (persze megjegyezném, hogy szakszervezetet is maguknak kellene alapítani az embereknek), de mik a munkások jogai? Könyörgöm, milyen jogoktól vannak most megfosztva, vagy milyen jog nem érvényesül elégségesen?

2019. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:
Franciaországban pl csak heti 35 óra a munkaidő 40 helyett,a baloldal elintézte.
2019. jún. 5. 23:31
 26/64 anonim ***** válasza:
93%
A Momentumnak van részletes programja, a Fidesznek semmilyen sincs!
2019. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:
Hahaha
2019. jún. 6. 01:42
 28/64 anonim ***** válasza:

"Ha nem vagy burzsuj,neked is érdeked lenne,hogy jó legyen a munkásoknak."


Nekem érdekem, hogy minden magyarnak jobb legyen, csak én nem hiszek ebben a lusta gondolkodás módban, hogy majd az állam mindent jobbá tesz.


A baloldalisàg nem azt jelenti, hogy csak panaszkodnom kell, a többit majd más megoldja helyettem.


Amúgy Franciaországban az egyik legrosszabb a helyzet a fiatalok szempontjàból, nehéz munkát vállalni, mert alacsony a fluktuáció.

2019. jún. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
A tőkések kicsinálják a munkásokat ha az állam nem avatkozik közbe.
2019. jún. 6. 01:49
 30/64 anonim ***** válasza:
56%

Eddig csak azt bizonyítottad be, hogy az állam nélkül semmit sem vagy képes elérni, de mindent meg tudsz magyarázni, hogy miért a más hibája.


Pontosan az ilyen emberek miatt nem vonzó a baloldal.

2019. jún. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!