Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell tönkretenni Karácso...

Miért kell tönkretenni Karácsony Gergő esélyeit? Először Pónis Gábor most meg Kálmán olgi. Mit akar az a nő? Hajrá Gergő! Mi veled vagyunk!

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen? Nem tudtam róla, hogy vele vagyok. Egyébként nem mintha szükség lenne rá, hogy mások tönkretegyék az esélyeit, Gergő azt elintézte már régóta saját magának.
2019. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Budapestnek Gergő kell és nem külföldi nevű momentumosok meg tv-s celebek.
2019. jún. 6. 12:23
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért vicces, hogy az ellenzék legnagyobb reménysége ez a Gergő, különösen a tavalyi miniszterelnök-jelöltsége fényében.
2019. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom, nekem eddig az egy szem ATV-s interjú alapján is KFG sokkal szimpatikusabb ember benyomását kelti.
2019. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az meg ki?
2019. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kerpel-Fronius Gábor .... de azóta olvasom, hogy a DK bedobta Kálmán Olgát a közösbe. Érdekes pár hónapnak nézünk elébe, az már tuti :)
2019. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
A választás estéjén megjövendeltem, hogy a következő fél év csupa móka és kacagás lesz. Bangóné és Kunhalmi bohóckodása kutyafasha ahhoz képest, ami várható. :)
2019. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha lesz tisztességes előválasztás, amin mindegyik újabban bedobott név is részt vesz, az miért csökkentené feltétlenül az ottani győztes esélyeit a tényleges voksoláson?
2019. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Demokrácia van, majd az elovalasztason eldontik a szavazók, hogy ki kell nekik.
2019. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%
Élvezem azt, hogy a baloldal mit tesz meg azért, hogy egy méltó ellenfelet találjon Tarlósnak. Egyértelmű, hogy ilyen ember jelenleg nincs ellenzéki oldalon. Mindent megpróbáltam Karácsony, okoskodó Puzsér, idegbeteg Olgica és a momentumos hülyegyerek, aki herótot kap Magyarországtól.
2019. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!