Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakásbérbeadók Szövetsége...

Pempős Pista kérdése:

Lakásbérbeadók Szövetsége 1125 Budapest, Szarvas Gábor út 24. (közel a Moszkva térhez = Széll Kálmán térhez) Ki mit tud róluk?

Figyelt kérdés
Felhívtam őket és elmondták a feltételeket arra vonatkozóan hogy miként juthatok olcsó albérlettel a vidéki cimborámmal aki 100km-en túl lakik! [link] oldalt megtekintve az a benyomásom támadt hogy egy ilyen oldalt akár én is össze tudok rakni. Ha valakinek van tapasztalata velük, vagy már szerződött velük és esetleg már abban a lakásban él amit kínálnak, azok válaszát várom!
2013. márc. 28. 17:13
 1/6 anonim válasza:
Helló Mi is a párommal albérletet keresünk, és a jófogás.hu oldalon találtunk egy hirdetést, és ugyan ilyen EU-s támogatottságú bérbeadásokkal foglalkoznak, az az oldal hogy flats.hu/olcso nem létezik. Valami Erös Tibor a hirdető, de a telefonja ki van kapcsolva. Neked mit sikerült intézni azóta? El telt egy év. Rendeződtek a soraitok?
2014. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is utánanéztem a cégnek, elvileg ez a cég az Új Buda Center Kft. Ha igaz, amit írnak, akkor én is belevágnék. Ha tudok valami részletet, megírom.
2014. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Köszönjük szépen, már minden szalmaszálat megvizsgáltam, de előrébb nem jutottam :(
2014. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nonprofit szervezet, kihajtottak valami Europai Unios pénzt, igy neked gyakorlatilag ingyen van az albérlet. Majdnem egy éve bérlek onnan egy lakást párommal, és még mindig telik az A EU pénzből, úgy hogy eddig nem fizettem egy vasat sem az albérletért (a rezsiért sem).

A honlapjukat valóban lenyúlta valaki, a telefonszám is változott, de a cim jó, hiszen oda járok havonta az EU számlát aláirni. Nyita: 10-15 óráig.

2015. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szeretnék visszakérdezni: Mit mondtak telefonon? Mennyi az átfutási idő? Elküldik e-mailben a dokumentációt a pályázathoz? Mi számít magas fizetésnek? Írják, a közalkalmazottak nehezebben jutnak támogatáshoz, de attól, hogy valaki közalkalmazott, még lehet alacsony fizetése. :) Nem tudom őket elérni telefonon, meg a gmail-es cím sem valami biztató...
2015. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy tud-e róluk bárki, bármit? Érdekes, hogy sehol nem lehet többet megtudni róluk...és tényleg ez a gmail-es cím, meg gagyi internetes oldal...nem túl biztató
2016. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!