Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy indulhat Kálmá Olga a DK...

Hogy indulhat Kálmá Olga a DK színeiben?

Figyelt kérdés

az eszem megáll, az egy dolog hogy vannak Gyurcsány fanatikusok, illetve sokan küzdenek memóriazavarral mert a 13 évvel ezelőtti dolgok törlődtek, és van egy pár fiatal ki már nem ismeri

de pont Kálmán Olga?! aki mondhatni jártas a politikában pont ő??? nálam úgy leírta magát ahogy csak lehet...

És még csodálkoznak az emberek hogyan kapott a DK 16%-ot...ezek után én már semmin se csodálkozom...



2019. jún. 6. 12:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
*Szal nem a DK jelölte Kálmán Olgát, hanem szerintem az Olga szeretett volna indulni, és akkor keresett hozzá támogatókat.
2019. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Kálmán Olga mindig azt fújta amiért megfizették ,ha nem rúgják ki a hírtv-től a Fideszes átvételkor akkor most Orbánt magasztalná egekbe a milliós fizetésért azóta is.


Oda megy ahol a pénzt csurgatják neki.. lehet ez jobb oldal, bal oldal, BÁRMI csak pénz legyen.

2019. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
A kérdező Gyurcsány-ellenes averzióját nagyon sokan osztják. De miért? -kérdezem én. A DK az egyetlen párt, amelyik következetesen antiorbánista politikát folytat. Az LMP kétkulacsos, és ezzel már 3-szor csinált Orbánnak kétharmadot. Az MSZP-től sem idegen a FIDESZ-szel való összemutyizás (lásd parkolási ügyek, a plakáttörvény támogatása stb.) Eddig a Momentum is többnyire önzően elzárkózott a baloldali együttműködéstől, ami nélkül viszont lehetetlen Orbán leváltása. (Majd meglátjuk, hogy ez most változik-e.) Tehát, ha valaki Orbán leváltását akarja, az leginkább csak a DK-ra számíthat. Persze, Gyurcsány nem volt tökéletes, de vegyük figyelembe, hogy amíg Orbán egy világgazdasági konjunktúrában, EU-s pénzekben fürödve kormányoz, addig Gyurcsánynak a 29/33-ashoz fogható világválság jutott, nagyrészt EU-s pénzek nélkül.
2019. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%

Úgy, hogy mindenkinek joga van véleményt formálni, és oda tartozni ahová akar!


"nálam úgy leírta magát ahogy csak lehet..."


Elfelejtetted megkérdezni tőle, hogy érdekli -e a véleményed!

2019. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

"A kifejezetten intelligens emberek szimpatizálnak Gyurcsánnyal, ahogy az öszödi beszéddel is egyetértenek. Vágó István vagy Magyar György sem arról híresek, hogy ostoba hülyegyerekek lennének"


Én is szimpatizálnék velük, ha engem pénzelnének :D Az megvan, hogy Vágó a DK színeiben még önkormányzati választáson is indult? Fizetett DK-ügynökök ezek, nem többek.


Mellesleg összekevered az intelligenciát a műveltséggel. Vágó Istán MŰVELT ember, ami azt jelenti, hogy hatalmas lexikális tudása van. Az intelligens ember pedig logikusan gondolkodni is képes, na erre Vágó képtelen, ha politikáról van szó (lehet képes lenne, de hát én sem beszélnék az ellen, aki fizet engem)


"Persze, Gyurcsány nem volt tökéletes, de vegyük figyelembe, hogy amíg Orbán egy világgazdasági konjunktúrában, EU-s pénzekben fürödve kormányoz, addig Gyurcsánynak a 29/33-ashoz fogható világválság jutott, nagyrészt EU-s pénzek nélkül."


Hihetetlen, hogy a gyurcsányisták a mai napig ezzel a hazugsággal próbálják védeni a Gyurcsány-kormányt. Akkor egy kis történelemlecke:

- Gyurcsány Ferenc 2004-ben alakított kormányt.

- Az balatonőszödi beszéd 2006-ban hangzott el. Ebben Gyurcsány nyíltan kimondja, hogy átverték a választókat a választás előtt, hamis dolgokat állítottak a magyar gazdaságról, eltitkolták hogy megszorításokra van szükség, mert a gazdaság a béka s**gge alatt van.

- A világgazdasági válság 2007-ben kezdődött.


Mégis, hogyan magyarázhatod a 2004-2006-os időszakot a világválsággal, ami csak jóval azután kezdődött? A 2004-2006-os időszakra az égvilágon semmi hatása nem volt a világválságnak, ennek ellenére Fletó már akkor tönkrevágta a magyar gazdaságot, és bizonyította, hogy alkalmatlan az ország vezetéséhez.


Na, ezt magyarázd meg, légyszíves, lehetőleg tényekkel, és ne a világválságos hazugsággal, ami a gyurcsányisták kedvenc szállóigéje :D

2019. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14, #15-nek:


Nos, én a MENSA teszten 136-os hányadost teljesítettem, ezenkívűl pedig DK párttag vagyok.


No komment.

2019. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16: Én meg 129-et, és fideszes vagyok :D na ehhez mit szólsz? :P
2019. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy a 2004-2006-os időszakot a 136-os iq-ddal se tudod kimagyarázni, szóval erről ennyit. De imádjad Gyurcsányt nyugodtan, lelked rajta :D
2019. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!