Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Kálmán Olga lesz Budapest...

Ha Kálmán Olga lesz Budapest főpolgármestere, az a fidesznek a vég kezdete?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%

Kálmán Olga jelölése nem a budapestiekről szól, hanem a DKról. A DK nem engedheti, hogy a Momentum tematizáljon az ellenzéki oldalon, nehogy beérje őket, így kényszerhelyzetben volt, ha a Momentum jelöltet állít, nekik is kell.


A probléma ezzel az, hogy ezen átlátnak a budapestiek, így ha ő nyeri az előválasztást, szerintem nem lesz esélye Tarlós ellen.


Itt egyedül Puzsér lehetett volna alternatíva, akinek van elképzelése Budapesttel kapcsolatban és programja is, csak rá meg a nyilt stílusára nem vevő a nép plusz a jobb és baloldali média is szapulja, ahol tudja.

2019. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#7, #11-nek:


Puzsérral az a baj, hogy szlengben szólva: hang-ember!


Tipikusan az a fajta aki nagy hangon, agresszíven beszél, próbál folyamatosan "letámadni", próbál ijesztő lenni.

Ő a kemény agresszív csávó, igaz?


Ha odamennék a mindössze 60 kilómmal és egy határozott mozdulattal "beijeszteném", azonnal rendőrért szaladna!

Aki tényleg olyan gondolkodású mint Puzsér, annak semmi szüksége folyamatosan demonstrálni. Ezt csak az teszi, aki csak SZERETNE olyan lenni!

2019. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#12 vagyok:


Ez az egész teátrális demonstráció az ő esetében nem más, mint egy nagyon durva kissebségi komplexus, nagyon durva kompenzálása!


Ez a fajta a legveszélyesebb! Én a helyedben azt hinném csak el neki, amit kérdez! :)

2019. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!