Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök, hogy a Momentum...

Örültök, hogy a Momentum végre képviseli majd a melegek ügyét?

Figyelt kérdés

#meleg #jog #liberalizmus #másság #tolerancia #Fekete Győr. leszbikusság
2019. jún. 7. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
A nagytőkét képviselik
2019. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Ja...hogyne. Minden más ezek szerint tökéletes hogy a bu*ik jogával kell foglalkozni? Ezek se jobbak mint a Fidesz. Azok stadionra költenek, ezek meg bu*ijogokra. Fa*a,fontos dolgokkal egyik se foglalkozik
2019. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 hollófernyiges ***** válasza:
57%
Kérdező, téged itt most kérdésenként fizetnek, elszerette a csajodat egy momentumos vagy magadtól vagy ilyen buzgómócsing?
2019. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
A globalis felmelegedes ellen Gergo is kuzdeni fog ha bizalmat szavazunk nekik.
2019. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha úgy érted, hogy sok közöttük a gazdag zsidó csemete, akkor igaz, de meleg és leszbikus is bőven van, így inkább az dominál, más szempontból természetesen.
2019. jún. 7. 12:31
 6/14 A kérdező kommentje:
A melegek jogai igenis fontosak!
2019. jún. 7. 12:37
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Itt is lesz rájuk halálbünti?
2019. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
kedves kérdező! El kell hogy szomorítsalak, nem fogják a melegek jogait képviselni. Felveszik a fizetésüket és ugyanúgy elülnek a seggükön, mint a többi képviselő. Most őszintén, ha elkezdenél politizálni, akkor nem a pénzért csinálnád? A melegek jogait pedig szerintem nem érdemes képviselni, mert semmilyen érdemleges cél nincs mögötte, pláne egy klasszikusan konzervatív országban. Ha ki akarod élni a meleg hajlamaidat, akkor érdemesebb egy másik, liberálisabb országba költözni, ahol rugalmasabbak a jogok a melegek felé. Ha Európában gondolkodsz, akkor szerintem az északi országok szimpatikusak lehetnek neked, de szerintem találsz pár nyugati országot is. Ha tengerentúl is szóba jöhet, akkor esetleg Kanada.
2019. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem, nem fontosak. A szexuális irányultság magánügy. Ezzel hogy többnek gondolják magukat hogy küzdenek a devianciájukért, még inkább ellenszenvesek
2019. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ki képviselhetné jobban a melegek jogait, mint ők maguk?

A támogatottságtól magam is meglepődtem, milyen sok meleg van hazánkban, bár lehet, páran másért voksoltak rájuk.

2019. jún. 7. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!