Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a hollywood-i...

Mit gondoltok a hollywood-i remake-ekrol es a szuksegtelen folytatasokrol?

Figyelt kérdés

Hello! Igazabol egy 10 oldalas dolgozatot kell irnom a suliba, es ezt a temat valasztottam ki, azonban otletem sincs hogy hogy kezdjek neki. Szoval egy kis gyujtomunkat szeretnek itt vegezni, ezert erdekelne a velemenyetek (nekem is megvan a sajatom, de az nincs 10 oldal :D )


Egyebkent ugy emlekszem hogy Szirmai Gergely is csinalt ezekrol videot, de fogalmam sincs hogy melyikben is van ez, es nem talalom. Esetleg ha veletlen tudjatok, azt is idelinkelhetitek. Megkoszonnem! :)


Elore is koszi a valaszokat!!



2018. febr. 20. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a star wars esetében ritka kellemetlen meglepetés lett belőle.

de emlékszem,hogy fújolt mindenki a moziban.

ami a szomorú,hogy ennyi pénzből már egy jó film is kijöhetett volna,ezért fura,hogy direkt rosszra csinálták,csak azért mert mekkora trollság és mekkora figyisz ez lucasnak,vagy nem tudom miért tették ezt.

2018. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szirmai Gergelyt inkább hagyd ki belőle, a Deadpoolos hülyesége után már senki se veszi komolyan, még rossz pontot is kaphatsz rá, hogyha tőle idézel, stb.

Hollywoodnak meg nem most kezdődött el a remake korszaka. Már 80-as, 90-es években is tombolt.

Konkrét példa: 1951-ben elkészült a The Thing from Another World című film. Ezt a filmet remakelte 1982-ben John Carpenter, simán csak The Thing néven. Aztán ennek csináltak 2011-ben előzmény filmet (nem ütött akkorát, mivel aki látta Carpenter filmjét az tudta mire számítson, mik fognak történni, viszont nagyon jól ügyeltek a részletekre, hogy tényleg minden ugyanúgy történjen, mint amik kiderültek a 82-es filmből.

Szóval már nem mai darab a remake fogalma. Az meg, hogy miért inkább remakelnek filmeket nagyon egyszerű oka van: kisebb kockázattal jár. Bejáratott címekről van szó, amire nagyobb eséllyel fognak beülni, mint egy teljesen új filmre. A készítők meg már nem nagyon szeretnek kockáztatni, emiatt inkább sokszor a remakek mellett döntenek.

2018. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utálom őket, mindet csak szánalmas cash grab-nek tartom és általában teljesen elrontják az eredeti alkotást. Amikor még egy eleve sz.a.r. filmből készítenek egy még sz a rabb remake-et/folytatást, hát... no comment.
2018. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!