Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha vidéken van bejelentett...

Ha vidéken van bejelentett lakcímem, de jelenleg kollégiumban élek Pesten, átjelentkezhetek valahogy önkormányzati választásra Pestre, hogy koli kerületében számítson a szavazatom és szavazhassak a főpolgármester-jelöltre?

Figyelt kérdés
-

2019. jún. 8. 17:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

9-es

A többi kommentelőt kóstolgattad, ezért gondoltam akkor én is más hangnemet engedek meg magamnak. Én leírtam, miért akarok Pesten szavazni, nem firtattam senki politikai irányultságát, leírtam, hogy otthon elveszne a szavazatom a 6 elemis parasztok között, ezért akarok Pesten szavazni, téged triggerelt egyből, hogy -Nem FIDESZ-es-, és már habosodott is a tarkód...

Idézem: ,,Így sikerül megértened? Vagy így sem megy?"

Ez minden csak nem kulturált hangnem.

Mi az, hogy nagyobb arányban vagy jogosult? Ez bináris tulajdonság, jogosult, vagy ha hasonlóan arrogáns akarnék lenni, mint Te, írhatnám, hogy ez kb. a ki mennyire magyar játék. Azt sem értem, hogy miért korlátoznánk egymást a szavazásban, de mindegy...

Egyébként meg jelentem nem kell félteni, sokat számolgattam már, meglesz 30 éves korom előtt a saját lakás önerőből. ;)

2019. jún. 9. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!