Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is hiányzik Kunce...

Másnak is hiányzik Kunce Gábor a magyar politikából? Nekem nagyon. Máig örömmel gondolok vissza az aktív időszakára.

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Az SZDSZ max annak hiányzik aki nyert abból, hogy kiárulták Magyarországot a külföldi mutyira.. undoritó egy párt volt.
2019. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Én ahányszor ránézek Orbán haverjára, Erdoganra, nekem valahogy mindig a Kuncze ugrik be róla.
2019. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő mégsem zsarolt és tett tönkre jól menő nem kormányközeli vállalkozókat csak hogy egy példát mondjak. Ráadásul szimpatikus bácsi benyomását keltette mindig. Amolyan nagypapa típus.
2019. jún. 8. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Valamit tudott, az tuti.
2019. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azota sem volt meg egy ilyen igazi demokrataja az orszagnak.
2019. jún. 8. 22:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár a ciánkapszula amit annyira emlegetett....
2019. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mindentudó99 ***** válasza:
95%
Elkótyavetyélte az állami vagyont. Jobb helyken felakaszták az ilyeneket.
2019. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább olyan undorító volt Kuncze mint az amit az SZDSZ csinált. Nem hinném, csak a zsidóknak hiányzik szerintem mert ők profitáltak ebből a pártból. Van egy ilyen barátom és ő istenítette őket mindig amire én mindig csak legyintettem.
2019. jún. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:


Nem tömött ki kormányközeli politikusokat? Na ez jó vicc, mondjuk leginkább az volt a baj, hogy külföldi kamu cégeket tömtek ki akik aztán még ki se fizették a magyar munkásokat ezzel tönkre téve és csődve víve több ezer embert. A pénz meg szépen elvándorolt Magyarországról..


Az MSZP-SZDSZ kormánynál kártékonyabbat nehéz lenne felmutatni..

2019. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ő mégsem zsarolt és tett tönkre jól menő nem kormányközeli vállalkozókat csak hogy egy példát mondjak. Ráadásul szimpatikus bácsi benyomását keltette mindig. Amolyan nagypapa típus."


Ez egyszerűen nem igaz. Az MSZP-SZDSZ koalíció regnálása alatt is voltak kormányközeli cégek, akik folyamatosan megrendeléshez és pénzhez jutottak.


Nekem abszolúte nem hiányzik. Nevetséges egy liberális volt, ők, akik a szabad véleménynyilvánítás jogáról pofáztak reggeltől estig (de csak amikor úgy kivánta érdekük) koalícióban voltak a szemkilövető Gyurcsánnyal, és amikor Révész Máriusz fideszes politikust is megverték a rendőrök 2006 október 23-án, másnap Kuncze, a nagy liberális, akinek a "megélhetési bűnöző" kifejezést is köszönhetjük, viccelődött az elvert politikussal, hogy "Mártiriusz".


Sem ő, sem senki nem hiányzik abból a korrupt, sötét, szerencsétlen, kétszínű tolvaj SZDSZ-ből. Élvezettel néztem végig a vergődésüket, hogy 2010-ben már az ősellenség MDF-el is összeálltak, csak hogy bejussanak, de az sem jött össze.

2019. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!