Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van félni valója...

Szerintetek van félni valója Karácsony Gergőnek az előválasztáson olgától? Az emberek bekajálják hogy ő mennyire jó és elsiklanak Gergő szakmai rátermettsége mellett?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 23:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9-nél a pont, ő látja jól a dolgokat. Azért nem egy kisvállalkozás vezetéséről van szó, és nem is egy műsorvezetésről.
2019. jún. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Az emberek bekajálják "


Tehát az ún. ellenzék már a saját szavazóit is butának tartja. Kikövezett út ez a 4/5 felé.

2019. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tudod, mi a különbség?

Én elismerem, hogy mindenhol vannak buta emberek. Minden párt hívei között, csak az arányok mások. A Fidesz is hülyének nézik a sajátjaikat, és igazuk is van. Azok, mert tapsolnak olyan dolgokhoz, amik számukra hátrányosak, így bármit megcsinálhatnak. Elég annyit mondani, hogy migráncs, és máris kétharmad, lehet lopni, lehet lesorvasztani az egészségügyet, hogy hulljanak az emberek, mint a legyek, nem számít, majd mutatnak egy terrortámadásról szóló hírt a világ másik végén egy áldozattal, akkor majd jobban félnek, és máris nem számít az, hogy ezrével halnak meg az emberek az ő hibájukból.


A különbség az, hogy a Fidesz VALLÁST csinált a pártjából, messiása Orbán, akinek szava szent és sérthetetlen, megkérdőjelezhetetlen, nem is száll vitába, csak kinyilatkoztat, gyakorlatilag kérdezni se lehet. Ha véletlenül mégis kérdeznek, akkor annyit mond, hogy boldog karácsonyt, és a hívei tapsolnak, hogy jól megmondta. Hát ennyi.


A baloldalon legalább ilyen nincsen. Nekem is megvan a magam erős pártszimpátiám, de tudod mit? Én a "saját pártomtól" ezerszer többet várok el, mint a fidesztől, jobbaan számon tartom a hibáit, mint Fidesznél. A fidesznél beletörődtem, hogy tőlük semmire se számíthatok, de a saját pártomnál ha hibát látok, az fáj, és rohadtul szóvá teszem.


Ha mindenki így tenne, beleértve a fidezseseket is, akkor nem itt tartana ez az ország. Akkor a Fidesz dolgozna is, nem csak sumákoláson, mutyin járna az esze.

2019. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt sem kajálták be az emberek, hogy az elempé Gergő jó emeszpés miniszterelnök lesz.

Kár ez a Gergő reklám.

2019. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs neki, miután Olga nélkül sem lenne esélye.
2019. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!