Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól adtatok a...

Mennyi idős kortól adtatok a babák kezébe ételt? Persze felügyelet mellett. Mikortól nem kell félni, hogy megfullad tőle? Mi volt az első, amit kapott?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kenyér hélyát adtam neki első alkalommal, bár akkor már volt foga 6 hósan. De persze felügyelettel. Szerintem egy kisbaba mellett kell az állandó felügyelet. Babakekszet most már bátrabban merek neki adni, már 4 foga van, és az szépen elolvad a szájában, mikor rágcsálja. Egy 8 hós manó anyukája
2009. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 2 foga van alul, 8,5 hós és sajna még felügyelet mellett sem tudok neki nagyon szilárdat adni, mert ha véletlenül lemegy egy nagyobb darab, nagyon nem szereti, fuldoklik (persze nem szó szerint). :( Remélem hamarosan kijön felül is a foga, hátha az segít.
2009. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kifli volt az első, amit a kezébe adtam. De szerintem nincs olyan, mikor már nyugodtan a kezébe lehet adni. Esteleg 2-3 év múlva. Az enyém pl a múlt héten majdnem megfulladt a banántól, pedig ött ültem mellette és már rág is rendesen. Ja és nem a kezében volt, hanem én adogattam neki kicsi darabokat.

10 hós

2009. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia..kisfiam mindjart 9 honapos, 8 foga van es nem merem a kezebe adni a kenyerveget, kiflit, babakekszet mert mindent lenyom a torkan....egyszeruen addig nyomja a szajaba amig konnyes lessz a szeme a hanyingererzettol.

Ez van...babak es babak.

2009. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!