Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rasszizmus felszámolására...

A rasszizmus felszámolására nekünk is jó lenne 4-8 évig egy néger/arab miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy ahogy Amerikába is példaértékű és sikeres volt a néger származású Obama, segítette az előítéletek felszámolását. Most még talán nem látszik annyira nálunk, de 1-2 generáció múlva már majdnem minden ember fekete vagy ázsiai lesz a Föld bolygón, ha a jelenlegi szaporodási rátákat vesszük alapul egyes országokban. A sivatagosodás, globális felmelegedés pedig folyamatosan zajlik, így százmilliók meg milliárdok fogják elhagyni az egyenlítő környékét a klímaváltozás miatt.

Nálunk is célravezető lenne egy 4 vagy 8 éves periódusban egy néger miniszterelnök, mondjuk Fekete Pákó? Progresszívabbá tenné az emberek gondolkodását?


2019. jún. 12. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Értem, és mi lesz azokkal, akik pl. úgy gondolkodnak, mint én? Azaz van bennük ugyan előítélet de abszolút meggyőzhetőek, ugyanakkor az adott egyénnél oldódnak csak föl, tűnnek el az előítéletei nem pedig a teljes népcsoportnál, mondjuk úgy "fajnál" vagy akár nemzetnél? Engem nem különösebben érdekel milyen a miniszterelnök bőre színe, ha bizonyít és meggyőz, ugyanakkor arról nem tud meggyőzni, hogy ha Ő ilyen, akkor "mindegyikük ilyen". Hogy? Miért gondolnám? A rasszizmus általánosítás, nem igaz? Teljesen mindegy milyen véleményt alkotsz! Amikor úgy gondolom, hogy Obama mekkora arc és mennyire jó ember, akkor úgy gondolom, hogy az összes néger az. Mitől lenne? És szerintem már önmagában az rasszizmus, ha valakinek ilyen gondolatai vannak, teljesen mindegy, hogy az általánosítás ezen a téren afelé visz, hogy rossz véleményed van egy teljes népcsoportról vagy jó véleményed alakul ki egy teljes népcsoportról. Egy személy megismerésével véleményt alkotni annak népcsoportjáról rasszizmus, mindegy milyen az a vélemény! Attól, hogy a rasszizmus önmagában negatív töltetű, az ne tévesszen meg senkit sem...
2019. jún. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
A rasszizmus felszámolásához először is a cigányokkal kellene valamit kezdeni, mivel ők a legrasszistábbak. Egyébként a rasszizmus normális, természetes és kívánatos dolog, egyfajta önvédelmi ösztön. Az aljanépeket pedig nem (lenne) szabad beengedni, akár fegyverrel is fel kell(ene) lépni ellenük, mert lerombolják a civilizációt.
2019. jún. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
te is elég aljanép vagy utolsó
2019. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező csak trollkodik, először azt hittem komolyan gondolja, amíg ahhoz a részhez nem értem ahol Fekete Pákót javasolja miniszterelnök jelöltnek.


De tegyük fel, hogy komolyan ilyen ostoba a kérdező (bár erősen kétlem), és komolyan gondolja, egy néger/arab miniszterelnök semmivel sem járulna hozzá a rasszizmus felszámolásához, esélytelen, az Egyesült Államokban sem tűntek el a skinheadek és a KKK sem oszlott fel stb.


Egyébként sehol sincs megírva, hogy csak fehérek rasszisták, ha élne mondjuk 150 000 arab vagy néger bizony lennének köztük akik utálják a fehéreket.

2019. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%

Majd, ha a bűnügyi statisztikai diagramok nem akadnak ki a négereknél, akkor talán nem utálnák Öket annyira. Először a feketéknek kellene megváltozniuk, aztán valószínű, hogy a rasszizmus is csökkenne Amerikában.

[link]


[link]

2019. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!