Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszke magyar vagy? Szeretsz...

Büszke magyar vagy? Szeretsz itt élni? Volt már, hogy kellemetlenül érezted magad, mert magyar vagy? Mit gondolsz a magyarokról?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 12:04
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
53%

1.Nem,a nemzetiségem állapot,nem teljesítmény.


2.Nem.Egyre rosszabb itt.

3.Nem,lásd az első válaszomat.


4.Nem ismerem az összeset.Megítélni csak egyes embereket lehet,az általánosítás ostobaság.

2019. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Libers Pertz ***** válasza:
35%
Amelyiknek nem tetszik itt az szedje a cókmókját!
2019. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok büszke, mert semmit nem tettem azért, hogy magyar legyek. Csak olyanra vagyok büszke, amiért tettem valamit, hisz arra se vagyok büszke, hogy barna hajam van.

Igen, de kíváncsi vagyok más helyekre is. Ezért (is) fogok Wales-ben tanulni az egyetemen szeptembertől. Szép világ ez, ne ragadjunk le egy helyen. Honvágyam azért lesz egy kicsi.

Soha. Egyszer beszóltak miatta egy külföldi fórumon, de a "vitából" én kerültem ki győztesen. :D

Nem ismerek minden magyart, de sajnos sok a negatív szemléletű embert, ennek, szerintem, történelmi okai is vannak, amiket magunk mögött kéne hagyni.

20/L

2019. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
62%

Igen Magyar vagyok

Nem vagyok büszke rá különösen a politikusaink miat

de én megprobálom ahol élek a legjobbat kihozni

2019. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
63%
A kérdés is butaság. Az ember arra büszke amit elért. A származás nem egy teljesítmény.
2019. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Molyember ***** válasza:
81%
Mondjuk úgy, hogy külföldiekkel folytatott, netes beszélgetés során igyekszem nem reklámozni. Nem a magyarsággal van a baj, hanem Döbrögiék irtó ciki viselkedésével.
2019. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
83%
Semmiféle ilyen jellegű érzelmeim nincsenek. Átlagos szinvonalom éltem, hol jobban, hol kevésbé jól, amikor kevésbé jól, akkor néha az kellemetlen volt, de nem a magyarság okán, hanem inkább a belpolitikai körülmények miatt.
2019. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 mindentudó99 ***** válasza:
33%
Büszke nem vagyok de szeretek itt élni. Nem éreztem még magam kellemetlenül hogy magyar vagyok. Mit gondolok a magyarokról? Nagyon sok az irgy és rosszindulatú ember. Mint a 3-as hozzászóló. Patkányoznak birkáznak másokat. Ha az ilyen gonosz rossz indulatú embereket kirakarítanák az országból sokkal jobb hely lenne.
2019. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%

Kedves mindettudó


Itt gyűlölködsz és deportálásról beszélsz azokkal szemben akik nem azt bégetik amit te.... Ez a fasizmus alapja, elüldözni, kiirtani, azokat akik nem ugyan azt fújják mint az a 49% szavazó aki a jelenlegi hanyatló rezsimet élteti.


Ne égesd magad ahogy szoktad....

2019. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
76%
Vegyes érzelmeim vannak a hazámmal kapcsolatban. Amikor ott vagyok, akkor néha menekülnék, de mikor elmenekülök, akkor visszavágyom.
2019. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!