Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszke magyar vagy? Szeretsz...

Büszke magyar vagy? Szeretsz itt élni? Volt már, hogy kellemetlenül érezted magad, mert magyar vagy? Mit gondolsz a magyarokról?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 12:04
1 2 3 4
 21/37 mindentudó99 ***** válasza:
11%
#24 Miért hazudozol? Senkit nem akarok kírtani hol írtam ilyet? A te meg a hozzád hasonlók patkanyozzák birkazzák a másik embereket . Mit csodalkozol ha sokan ilyen alpari emberekkel nem igen akarnak együtt élni? Kinek hiányzik az ilyen ember?
2019. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
88%

kedves mindenttudó


"Mint a 3-as hozzászóló. Patkányoznak birkáznak másokat. Ha az ilyen gonosz rossz indulatú embereket kirakarítanák az országból sokkal jobb hely lenne."


"#24 Miért hazudozol? Senkit nem akarok kírtani hol írtam ilyet?"


Arra se emlékszel mit kommentelsz ugyan azon a lapon? :D

Alpári számodra ha más a véleménye valakinek? :D


Humoroska vagy, te leszel a kövi fideszes kommunikációs főnök? az szokott ilyen Pálfordulatosan 5 ellenkezőt mondani pillanatok alatt.

2019. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy nagyon sok a böszme ember, és csak növekszik a számuk. Illetve hát az alacsony fizetések, pocsék infrastruktúra, egészségügyi ellátás is zavar.

Lenne potenciál ebben az országban, de amíg ilyen kormányunk van, ami csak a saját meg a haverok zsebét tömi, és ehhez még milliók tapsolnak is, addig ne várjunk semmit.

2019. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 mindentudó99 ***** válasza:
10%
#27 Igen alpári mert csak ennyit tudtok birkázni patkányozni. Ez a szint
2019. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem szeretek. Egy tökjó hely lehetne, de az elvtársak, és az urambátyám viszony miatt csak egy idegesítő lecsúszott szeméttelep sajnos. '45 óta bele van gyógyulva az ország az elvtársakba, és minden 4. évben visszaszavazzák őket.
2019. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
89%

" mindentudó99 nevű felhasználó válasza:


#27 Igen alpári mert csak ennyit tudtok birkázni patkányozni. Ez a szint"


Hol patkányoztam te szellemileg visszamaradott? Másold már ide nekem!!!


Birkák vagytok ez nem rágalom hanem tény.

ugyan azt bégetitek amit a fűrer épp fingik, "egy migráns se jó" lebuktak elsőre a 2000 migránssal utána a 22000 migránsal utána már 86000 migránsnál tartunk.

A fűrer beköhögi hogy de "azok kopogtattak" egyből nem gond ha az ukránok betelepülnek lenyomni a Magyar bérét.


Ezt hívja a köznyelv birkának.


Tessék érvelni nem sértegetni köszi.

2019. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 mindentudó99 ***** válasza:
9%
Szöveget se tudsz értelmezni. Ennyit tudtok ezt mondtam. Te és a hozzád hasonlók. Most is csak trágárkodni tudsz. Feltettek egy átlagos kérdést erre te csak nyomorékozni meg birkázni tudsz. Persze hogy nem álltam meg szó nelkül. Nyilván hogy ilyenekre egyetlen társadalomnak sincs szüksége. Ráadásul te mondtad hogy gyűlölsz itt élni. Akkor mi a baj változtass. Vegyél könyvet olvass szívj magadba egy kis kultúrát. A trágár stílús nem vezet sehova.
2019. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 mindentudó99 ***** válasza:
12%
Egyébként akár érvelhetek is. Párszor már leírtam de úgylátszik hiába. Senki bérét nem nyomják la az ukranok hisz nem magyar ember helyett hozzák őket. Hanem azért mert magyar már nincs. Ha nem hoznák őket egyszerűen bezárhatnának a melóhelyek. Másrészt ők se hülyék hogy fillérekért dolgozzanak. Ugyan úgy vándorolnak egyik helyről a másikra mint bárki más. Oda ahol több a pénz. Ukránokkal riogatni bárkit pont ugyan olyan aljasság mint a 20 millió románozás. Az se volt igaz ez se.
2019. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
79%
#33 hiába írod ugyan azt a komcsi ferde gondolatokat, akkor sem lesz logikus. Tudod elvtárs azért nincs magyar, mert nyugatja mentek, mert ott kapnak normális fizetést. Itt nem hajlandók nekik adni normális pénzt, ezért kell az ukrán, akiket szré gyé lehet dolgoztatni... MÉG
2019. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
85%

Mindentudóka


IDÉZD MÁR HOL PATKÁNYOZTAM!!!


Terelsz mert nem írtam ilyet te kezdtél el sértegetni a deportálással mert felismerted birka vagy.


Még mindig várom idézd mikor patkányoztam.


A jelenlegi kormánynak csúfolt szervezett bűnszervezet ámokfutásának köszönhető nincsen Magyar ember mert mint írtad is "el lehet menni" el is mentek ha nem hozza be a kormányod az ukránokat felemelkedik a bér.

Alap dolog amiből kevés van az drága.

Gyémánt-arany-titán pont azért értékes mert nem hegyekben áll mint pl a mecseki mészkő.


A kedvenc kormányod nyomja a béreket a béka feneke alá ami miatt még többen emigrálnak.


Ha te ettől vagy boldog....

Tönkreteszed a hazádat amiben "elvileg" szeretsz élni?

birka vagy béges, a szövegértést hagyd meg annak aki tud olvasni.


Hol patkányoztalak utoljára kérdem.

2019. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!