Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lenne alkalmatok szelfízni...

Ha lenne alkalmatok szelfízni Orbán Viktorral, megtennétek, vagy inkább letagadnátok, hogy találkoztatok vele?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Orbán NEM megy az emberek közé! Fél! Soha nem is ment! Csak előre leellenőrzött tömegbe engedik be! Én szelfiztem már gyurcsánnyal, simán testőrök nélkül be mert menni idegen tömegbe, találkoztam már Vonával, simán testőrök nélkül sétálgaott az utcán, Bajnaival van közös fotóm, simán átlagemberként sétált az utcán megállt beszélgetni stb... De orbánt nem engedik a tömegbe egyedül, folyton testőrök védik, sokszor golyóálló mellény is van rajta (pl március 15) mert fél az emberektől. Kicsit baj van az emeleten nála. Tehát nem, orbánnal nem tudnál csak úgy szelfizni.
2019. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Persze, szelfiznék egyet, majd feltenném ide és rajulnék a képpel, pl. A legenda és Orbán Viktor, vagy mesélném, hogy mentem a kocsmába, aztán oda jött Viktor, hogy akar velem egy fotót. De jó is lenne, végre elfogadnátok itt gyakorin.
2019. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 L.. István ***** válasza:
44%
Persze. Aztán beadnék mindenféle pályázatokat és csatolnám a képet. A fentebb leírtak miatt azt hinnék, hogy cimbik vagyunk és gennyesre keresném magam.
2019. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Az új köztársasági elnök aki nem a fidesz távirányítós autója kegyelmet adna......


Nincs az olyan bátor hogy emberek közé menjen. Még a szemkilövető gyurcsány is ki mert menni....

Ez meg? Max a nyugdíjas klubba 30 testőrrel.

2019. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen képem.
2019. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sorosbérenc
2019. jún. 18. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!