Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vettem észre hogy...

Csak én vettem észre hogy mostanában enyhült a sorosmigránsozás?

Figyelt kérdés
Mostanában mintha nem tolnák annyira intenzíven a hülyítést. Ti is így veszitek észre vagy csak már nekem nem tűnik fel?
2019. jún. 18. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzatira kicsit más kell majd, ott már nem lehet azt mondani, hogy beengednék a városba őket, ha az országba sem tudnak bejutni.
2019. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1:): jó a megfogalmazásod:).

Igen, mostanában csökkent ez a téma, de úgyis előkerül még majd valami a tarsolyukból. Amúgy ez a "a sorosmigránsozás" nem számít félelem-hisztéria keltésnek?

2019. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most épp szeretik a migránsokat, mert maradni akarnak a Néppártban. Majd ha megszüntetik a felfüggesztést, akkor megint "utálni" fogják őket.
2019. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hőségben a migránsok se indulnak útnak és Soros is nyaralni van:D
2019. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert lecsengett a választás. #1: azért ne legyenek illúzióid, a fideszesek színvonalát elnézve nyugodt lehetsz nekik a migránsozást az önkormányzatin is el lehet majd lőni, mivel nem erősségük az összefüggésben gondolkozás, az ok-okozat és társai. Ha az lenne, akkor már évek óta senki nem szavazna a Fideszre a rengeteg önellentmondás és átlátszó süket duma után...
2019. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Most inkább megfordult ez a dolog. Ugye létrejött ez a rengeteg ukrán szálló amit eleg nagy titokban próbál a fidesz tartani ami mondjuk elég nehéz ha ovik sulik meg a lakótelep közelébe nyitnak 500 fős ukrán szállót. Szóval az ellenzék vilagosítja fel a lakosságot szórólapokkal,aláírás gyűjtéssel már az építkezés alatt hogy mi is épül oda.

Ez is migransozás,csak ennek van realitása,a fidesz féle kerítéstépő kamu szíresnek meg nincs.

Tehát enyhülni nem enyhült csak megfordult.

2019. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz valami nyilvános stiklijük megint hidd el meg leszel védve a gyíkemberektől is.
2019. jún. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valóban enyhült, én is ezt tapasztaltom. Most Gyurcsányoznak, Dobreveznek, Mucikáznak, Jakaboznak, Bangónéznak, Puzséroznak stb., de a lényeg, hogy ugyanúgy gyűlölködnek a fidesz-rajongó emberek és fideszes facebook oldalak pl. vadhajtások, pestisrácotk, sohatöbbébaloldalt stb. stb. rengeteg ilyen média felület van. A migránsos-sorosos plakátok is eltűntek, de a fejekben ott van továbbra is, a fb kommentekben a vérfideszesek gyakran küldik a nem fideszeseket soroshoz meg a migránsokhoz egy-egy erőszakra. Valóban azt hihetnénk, hogy nehéz lesz az állítsuk meg a migránsokat szlogennel választást nyerni kisebb településeken az önkormányzati választásokon, mert azt hinnénk, hogy oda valódi programok kellenének, bár ami azt illeti, sok ember pont ezekben a kis falvakban hiszi el leginkább, hogy jönnek a migránsok és elveszik a munkájukat ott a faluban és megerőszakolják a sok nőt ott a faluban, tehát a fidesz így is úgy is nyerni fog, akkor is, ha a migránsokkal kampányolnának továbbra is. De nem akarom lenézni a kis falvakat, diplomás budapesti nyugdíjas többunokás nagymamák is olyan vérszomjasan sorosoznak a facebookon, hogy csak na. Én nem bánom, ha csökken a sorozmigránsozás, de ettől függetlenül európai szinten valóban probléma a migráció, sőt, globális szinten, hiszen mint látjuk, a népek vándorolnak (mint mindig), de ez a már kialakult kultúrákban zavargásokat kelt, ha egy más kultúra vegyülni akar velük, és féltik a már fejlett gazdaságukat is a migránsoktól. Ez a probléma valós, de nem a viktor-féle kerítés meg a plakátok fogja megoldani a globális problémát.
2019. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Néppárt megfékezte egy kicsit őket, de most is megy az agymosás ezerrel, csak most épp az önfényezés az első a "nekünk a gyerek az első" c. propagandával.


Basszus, ha a gyerek lenne az első, akkor nem plakátra költenék a pénzt, hanem pedagógusokra, készségfejlesztésre, egészségügyre, igazságos adóra...

2019. jún. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!