Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet annak valami következmén...

Lehet annak valami következménye, ha minden reggel munkába menet a buszokon levő Lokál újságokat összegyűjtöm, majd kidobom a kukába leszálláskor?

Figyelt kérdés
Szeretném az emberiség értelmi szintjét egy kicsit növelni azzal, hogy debil kamucikkektől mentem meg őket. Amolyan humanitárius cselekedet.
2019. jún. 22. 18:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérésem, hogy szelektív papírgyűjtőbe dobd lehetőleg.

Egyébként támogatom a lokáltalanító mozgalmat!

2019. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#7, #8-nak:


Igen, sajnos jogos lenne.


A kutyát sem érdekli, hogy neki mennyibe került. Ha nem akarja szabad prédává tenni a termékét, akkor fizessen hirdetési felületért! Amint lerakta lemondott a tulajdon-jogáról, és itt egy pont!


BÁRKI, BÁRMILYEN CÉLLAL ELVEHETI!


Ő nem tövénnyel védett reklám-hordozót használ. Igazából a kihelyezőt is "górcső" alá lehetne venni, hogy milyen jogon használ reklám célra tömegközlekedési eszközt!

Vélemény-nyílvánítás?


Ahhoz a kérdezőnek is joga van, amikor begyűjti!!!!!

2019. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 vagyok:


Amikor buszt használ hirdetésre, akkor megpróbál a "senki földjén" egyensúlyozni. Ha szembeszállnak vele, semmi törvényi támogatásra nem számíthat! Ha neki joga van, akkor a másiknak is!


Kontra-rekontra

2019. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12


Egyszerűen nem kell elvenni és elolvasni a reklámot ha nem érdekel.


De az, hogy nem érdekel téged és emiatt elviszed az összeset és kidobod.. érdekes..


Ha így működne a világ akkor elég nagy bajban lennénk, szerencsére nem minden ember ilyen mint pár ellenzéki Magyarországon.

2019. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az mszp plakatokat leszedő fidesz aktivisták sem kaptak semmit.

De valóban lehetne ez mozgalom. Megtudni hol készítík,reggelente hol helyezik ki és mikor. Aztán odamenni és beszedni az összeset minden reggel.

2019. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szakmabeli vagyok, az egyik csákesz piros mellényben, piros sapiban az egyik belvárosi téren. Nos buszon sosem osztunk Lokált, szigorú szabályok vonatkoznak ránk, és szigorúan helyhez vagyunk kötve. Az út amin egy köteg újság felkerül egy buszra, úgy néz ki, hogy kér tőlem valaki mondjuk 20 db újságot, (én egy embernek max 20-at adhatok "szabály szerint") és amint átadtam neki a 20 újságot az ő tulajdona, nekem vagy a szerkesztőségnek innentől semmi köze hozzá, persze nem árulhatná átcímkézve sajátjaként, de hogy onnantól szekrénytámasznak vagy alátétnek használja, az az ő dolga. Ilyen ember csak úgy otthagyhat a buszon egy nagyobb adag lokált... de innentől valóban a tulajdonjog törlésre kerül, "közkinccsé" lesz az újság.


Na már most, igen szívességet teszel ezzel, mert pár kósza banyatankos idős hölgyet leszámítva senki az égvilágon nem foglalkozik vele, és kb addig rohad ott amíg az eső ki nem mossa... Semmilyen felelősség vagy büntetés nem terhelhet téged.


Amúgy mi lokálosok is tudjuk hogy az újságunk nem a legjobb forrás, de az emberek sokszor hajlamosak félreérteni a szándékot...

Ez nem Biblia vagy Dante... ez arra való hogy elvedd egy lokálosztogatótól mint én, megköszönd, utána a 20 perces hazautadon a buszon vagy a metrón átfusd a cikkeket, megfejtsd a keresztrejtvényt, tájékozódj a horoszkópodról, időjárásról és az aktuális sporthírekről, majd kidobd a legközelebbi kukába. És nem innen várni a Shakespeare-i ichletet meg a politikai megváltást...

2019. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!